Fotograf Damien Thorn si po tragických událostech, které zahrnují i násilnou smrt jeho kolegyně Kelly, stále více uvědomuje, že patrně disponuje zvláštními schopnostmi. Okolnosti nasvědčují tomu, že by měl být Antikristem, který přinese na Zemi zkázu, což potvrdí i tetování ve tvaru číslice 666, které se objeví na Damienově hlavě. Po smrti Kelly a profesora Reneuse, který se krátce před smrtí s Damienem setkal, začnou mít představitelé katolické církve skutečný dojem, že Damien je Antikristem a rozhodnou se jej odpravit. Otec Bernardo najímá na Damienovu vraždu nájemného vraha, který má Damiena zabít během Kellyina pohřbu. Během něj se Damien dostává do sporu s katolickým knězem v otázce působení Boha na lidské životy. Damienův kolega Amani po phřbu prohledává Kellynu pozůstalost společně s její sestrou Simone. Damien zjistí, že je sledován nájemným vrahem a jejich setkání se strhne v šarvátku, která vlivem okolností končí vrahovou smrtí. Na místo činu přijíždí policista James Shay, ale také tajemná Ann Rutledgeová, která tvrdí, že je Damienova právnička a dávná spolupracovnice jeho otce. Damien s ní odjíždí od jejího domu a zjišťuje, že Ann vlastní sbírku většiny jeho fotografií. (TV Prima)

Aurus

No druhá epizoda má lepší hodnocení než ta první ale osobně já mám radši epizodu jedna která je za mě 7,5/10, tato druhá epizoda je jen o kousek horší ale pořád je hodně kvalitní. Příběh této epizody je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, atmosféru tato epizoda má dobrou, napětí je zde docela časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Za mě druhá epizoda 7/10. Jsem zvědav na třetí epizodu. ()