Po neúspěšné sebevraždě je Damien převezen do nemocnice, kde se setkává se Simone, která ho stále více přitahuje... Damien Thorn se pod vlivem událostí a sebevraždy svého známého Alexe rozhodne spáchat sebevraždu otravou výfukovými plyny. Je však zachráněn a převezen do nemocnice, kde se o něj začne starat Simone, sestra jeho zesnulé kamarádky Kelly. Damien se se Simone začne sbližovat. Damienův přítel Amani ho zavede za tatérem Edem Bonem, který Amanimu řekl, že Damienovi na hlavě vytetoval trojčíslí 666 pod nátlakem neznámých mužů. Číslo má symbolizovat Antikrista. Podle popisu vše nasvědčuje tomu, že toto vynucené tetování si objednala Ann Rutledgeová. Damien se vydává za svým přítelem Lyonsem, který ho před Ann stále více varuje. Damien ji tedy nechá sledovat Amanim, ale ten zjišťuje, že Ann a Lyons jsou spolu v úzkém kontaktu. Damien objeví kontakt na svou údajně zesnulou matku a setkává se s ní. Na místo setkání v jejich domě však přichází i Ann. Vypukne hádka, při níž Damien nešťastnou náhodou způsobí pád své matky ze schodů a ta svým zraněním podlehne. Damiena přichází zatknout detektiv Shay a obviňuje ho i z vraždy Eda Bonea, který byl nalezen mrtvý. Damien zjišťuje, že Shay je spolčený s Lyonsem a oba se ho chystají zabít. V tom okamžiku se však probouzí a zjišťuje, že poslední události byly jen snem, který se mu zdál při převozu do nemocnice po neúspěšné sebevraždě. (TV Prima)

Aurus

Sice pro mě druhá nejslabší epizoda tohoto seriálu ale je stále dobrá a zábavná. Příběh této epizody je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tato epizoda má skvělou, napětí je zde hodně časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. No za mě 7/10. Pořád beru za nejslabší epizodu epizodu 5 ale ta je taky za 7/10. Jsem zvědav na další epizody. ()