poster

Inujašiki

 • Japonsko

  いぬやしき

 • Japonsko

  Inuyashiki

 • Austrálie

  Inuyashiki

 • Nový Zéland

  Inuyashiki

Sci-Fi

Japonsko, 2018, 127 min

Režie:

Šinsuke Sató

Scénář:

Hiroši Hašimoto
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  ****

  Perfektní zpracování mangy a po delší době Japonsko, které mi sedlo. Hlavní hrdina je 58 letý muž umírající na rakovinu, který je věčně ignorován svou vlastní rodinou i okolním světem, avšak onoho večera příjde k nadpozemské síle a stane se z něj Kyborg všemožných schopností ( krom všelijakých zbraní, raket, či schopnosti létát zaujme především schopnost léčit smrtelně vážné nemoci) zkrátka dobrák od kosti, který se bude snažit zachránit okolí, ale onen večer získal schopnost i mladý student, který se rozhodne schopnosti využívat nesprávným směrem a jeho cílem je zneškodnit celé Japonsko. Trošku Japonská Marvelovka, ale díky netradičním hrdinům je velmi originální, místy silně emocionální, vizuálně působivá a po akční stránce epicky velkolepá. Tohle jsem si užil na plné čáře. 85%(28.3.2019)

 • tuwanakha
  ***

  Takeru Sato (Rurouni Kenshin) nečekaně v roli záporáka. Je to ovšem japonský film, takže nic není černobílé. Mladý student Hiro a postarší otec od rodiny prožijí setkání s mimozemšťany. Druhý den se probudí a zjistí, že se z nich stali kyborgové. Muž se rozhodne všem pomáhat a Hiro začne zabíjet. Vše nakonec skončí vzájemným soubojem... Nenáročný film pro mladší generaci plný akce a filmových triků...(30.12.2018)

 • Vavča
  ***

  Manga adaptace, která patří rozhodně k tomu zajímavějšímu, co se loni v Japonsku zrodilo. Příběh přivádí na scénu dva neobvyklé humanoidní roboty plné super zbraní, tryskových motorů, mladého studenta Hira (Takeru Sató) a obyčejného salarymana Ičira. Akční blbinka se sociálním podtextem a kritikou společnosti v jednom. Vizuálně povedené, pár zajímavých nápadů tady je, stejně jako velmi slušná akce, snad jen trochu kratší stopáž by pomohla. Tenhle typ příběhu nemá šanci mít nějaký rozvinutější scénář, postavy. Takeru Sató byl zvolen v hlasování diváků jako druhý nejlepší záporák roku https://mydramalist.com/article/fan-polls-best-of-japan-2018-results-011013095(17.2.2019)