Hot Dog

• Německo

Hot Dog

Akční / Komedie

Německo, 2018, 106 min

Nic nového nám autoři neukazují, zase komická dvojka drsňáka a "dementa".. ale na německé poměry stále nadprůměrné! :-)(20.9.2018)

Komerční německá komedie se spoustou hvězd, kde kraluje Til Schweiger. Pár vtípků na zasmání se našlo, akce ušla, ale jinak je to typický mainstream materiál, který ničím speciálním nedisponuje. Dalo se. 60%(20.6.2019)

Hrozně super akční komedie! Vážně mě to pobavilo. Hlavně tam nechybí vůbec, ale vůbec nic. Paráda.(16.9.2018)

• Lacike

Klasicka buddy komediav ktorej je Til Schweiger za malovravneho superdrsniaka a Matthias Schweighöfer za neskutocne otravneho ukecaneho chudacika. Sem tam sa nejaky vtip vydari a tych par akcnych scen patri k tomu lepsiemu, ale celkovo som sa prilis nebavil. 4/10.(18.9.2018)

• PROCESOR

Klasická rádoby akční-situační komedie, kde se povedlo pár vtipů. Na zkrácení nudného večera a na jedno použití, proč ne.(3.1.2019)

V klidu koukatelný.50%.(25.12.2018)

Skvelá akčná komédia. Pekne to odsejpalo, bez nejakých vážnejších zádrhelov. Vtipných momentov bolo požehnane aj keď dej výrazne neprekvapil. 3 z 5(17.9.2018)

• LexBarker

Mám rád Tila Schweigera, Němce, ale ne tenhle film...(24.12.2018)

S Němci nikdy prdel nebyla, ale tohle se celkem dalo. I když to je až moc dlouhé a pořád jsem měl pocit, že už jsem tohle a tamto někde viděl. Postavy jsou sympatické a dvěma hláškám jsem se zasmál (nejsem agresivní a morče).(14.9.2018)

Na německé poměry v klidu komedie, která nenudí, občas pobaví, ale nic nového se tu nenachází. Čisté 3*(18.2.2019)

• Hapretor

Čekal jsem něco jako "Klepání na nebeskou bránu" - omyl - většinou je to trapné a sprosté ... zasmál jsem se jen v několika momentech ... po zbytek jsem nevěřícně kroutil hlavou ... jen na zabití času ... a Schweiger tady vypadá hrozně - skoro jako feťák ...(7.10.2018)

Německé komedie jsou prostě... své. Někdy mi sednou, někdy ne, a tentokrát to bylo tak napůl. Žádná extra sranda, ale vyloženě pitomé mi to taky nepřišlo. Navíc v tom hrál Til, takže se mi na to většinou alespoň dobře dívalo.(12.2.2019)

• Mamlas

Bez toho otravného ukecánka, který nezavřel tlamu celý film, by to byla taková normální koukatelná volovina. Ale s ním to byl dost opruz na hranici únosnosti.(7.10.2018)

• Vikki

Klasická německá primitivní trapárna(31.10.2018)

Skvělá akční komedie, bavil jsem se :)(1.10.2018)

Tož dobré :-D Helgo :-))(20.9.2018)

• Shitonit

Nalákal mě Til.. kterej za celej film mluví jak přiteplenej dement. Ve filmu se nachází několik málo rádoby ftipných scén, špetka přetrapnělý akce, a přes skutečnost, že jsem rozvinul veškerou svou snahu se tou sračkou nějak zabavit, vydržet až do konce a najít nějakej smysl v totálně promrdaných 106-ti minutách, z těžkým srdcem konstatuji, že se jedná o bohapustý hovno.(24.9.2018)

Byla jsem na to zvědavá. Byla jsem zvědavá hlavně na dvojici Sweiger/ Schweinsteiger protože chemie v Rote Baron jim fungovala. Musim však konstatovat komediální poloha nesvědčí ani jednomu raději bych je oba viděla opět v něčem vážnějším(1.10.2018)

• topvideo

Ak je účelom komédie nasrať, tak tu vás jedna postava svojím konaním nasiera dokonale, čistý debil....ale je to jeho úloha.(17.12.2018)

• Péča

Hrozný hovno, zbytečná ztráta času.(17.10.2018)

• bosso

Zozaciatku som to este bral,ale potom sa to sku.vilo a bolo to trapnejsie a trapnejsie.Humor ala Troska.Ak sa tomto mama smiat,tak potom pardon.(4.11.2018)

<< předchozí 1 2