Hot Dog

• Německo

Hot Dog

Akční / Komedie

Německo, 2018, 106 min

Nic nového nám autoři neukazují, zase komická dvojka drsňáka a "dementa".. ale na německé poměry stále nadprůměrné! :-)(20.9.2018)

• Lacike

Klasicka buddy komediav ktorej je Til Schweiger za malovravneho superdrsniaka a Matthias Schweighöfer za neskutocne otravneho ukecaneho chudacika. Sem tam sa nejaky vtip vydari a tych par akcnych scen patri k tomu lepsiemu, ale celkovo som sa prilis nebavil. 4/10.(18.9.2018)

Komerční německá komedie se spoustou hvězd, kde kraluje Til Schweiger. Pár vtípků na zasmání se našlo, akce ušla, ale jinak je to typický mainstream materiál, který ničím speciálním nedisponuje. Dalo se. 60%(20.6.2019)

Hrozně super akční komedie! Vážně mě to pobavilo. Hlavně tam nechybí vůbec, ale vůbec nic. Paráda.(16.9.2018)

• Shitonit

Nalákal mě Til.. kterej za celej film mluví jak přiteplenej dement. Ve filmu se nachází několik málo rádoby ftipných scén, špetka přetrapnělý akce, a přes skutečnost, že jsem rozvinul veškerou svou snahu se tou sračkou nějak zabavit, vydržet až do konce a najít nějakej smysl v totálně promrdaných 106-ti minutách, z těžkým srdcem konstatuji, že se jedná o bohapustý hovno.(24.9.2018)

• - Název filmu se objeví až před závěrečnými titulky. (griph)

• - Počas záverečných titulkov možno sledovať nepodarené zábery. (Johnny.ARN)