Hot Dog

Hot Dog

Akční / Komedie

Německo, 2018, 106 min

• Lacike

Klasicka buddy komediav ktorej je Til Schweiger za malovravneho superdrsniaka a Matthias Schweighöfer za neskutocne otravneho ukecaneho chudacika. Sem tam sa nejaky vtip vydari a tych par akcnych scen patri k tomu lepsiemu, ale celkovo som sa prilis nebavil. 4/10.(18.9.2018)

Nic nového nám autoři neukazují, zase komická dvojka drsňáka a "dementa".. ale na německé poměry stále nadprůměrné! :-)(20.9.2018)

• Shitonit

Nalákal mě Til.. kterej za celej film mluví jak přiteplenej dement. Ve filmu se nachází několik málo rádoby ftipných scén, špetka přetrapnělý akce, a přes skutečnost, že jsem rozvinul veškerou svou snahu se tou sračkou nějak zabavit, vydržet až do konce a najít nějakej smysl v totálně promrdaných 106-ti minutách, z těžkým srdcem konstatuji, že se jedná o bohapustý hovno.(24.9.2018)

Hrozně super akční komedie! Vážně mě to pobavilo. Hlavně tam nechybí vůbec, ale vůbec nic. Paráda.(16.9.2018)

Komerční německá komedie se spoustou hvězd, kde kraluje Til Schweiger. Pár vtípků na zasmání se našlo, akce ušla, ale jinak je to typický mainstream materiál, který ničím speciálním nedisponuje. Dalo se. 60%(20.6.2019)

• - Počas záverečných titulkov možno sledovať nepodarené zábery. (Johnny.ARN)

• - Název filmu se objeví až před závěrečnými titulky. (griph)