6,9 Richterovy škály

Nae Caranfil

Cristian Mungiu

Scénografie:

Andreea Popa

ale ano,dalo se na to dívat - chvílemi nezvykle ulítlé ale musíme to brát tak,jakože jiný kraj, jiný mrav..(29.6.2018)

• BOURQUE

Slabý, jak z hereckej tak aj z režisérskej stránky. A strašne by ma zaujímalo, že aká skupina divákov bola tou tzv. cieľovou skupinou. Osobné hodnotenie: 60% (**) (31.3.2018)

Milé, neškodné, chvíľami príjemné. Žiadny zázrak, ale neviem byť zlá a dať iba 2*... tak nechám 3.(18.4.2018)

V pohodě stravitelná rumunská komediální jednohubka, která není úplně tak komediální, jako spíš dramatická a se zajímavými rumunskými postavami. Je to takový ten film, na který nekoukáte proto, abyste se v jednom kuse smáli, ale zase jste zvědaví na to, co si manželka hlavního protagonisty v každé další scéně připraví. Asi nejvzorovější ztvárnění protivné, žárlivé, ale místy spravedlivé manželky. Nevěděl jsem, jestli ji tu vnímat pozitivně nebo negativně a tak jsem jí radši nevnímal nijak. Pro jistotu.(18.5.2018)