poster

Lou

 • USA

  Lou

Krátkometrážní / Animovaný

USA, 2017, 6 min

Režie:

Dave Mullins

Scénář:

Dave Mullins
 • Jamal
  ****

  Poslední léta se u Pixaru stává, že krátkometrážní animované filmečky dávají na frak hlavnímu animáku, jak v hodnocení, tak v poselství a důvtipu. Je asi jednodušší udělat 6 minutový film než 90 minut aniž by jste se nenudili, ale zase na druhou stranu předvést nápad a myšlenku během 360 vteřin také není úplně jednoduché :).(25.6.2017)

 • VasaX
  *****

  Jedna z krásných Pixarovek, které nyní už najdeme pouze v těchto krátkých snímcích, jako třeba je tento, o dobromyslném strašidle Zapomenutých věcí, které by se nejraději rozdalo pro ostatní. škoda, že tahle poetika a krása už chybí v celovečerních snímcích. No co, jsem rád alespoň za těch šest minut.(26.11.2017)

 • C0r0ner
  *****

  Pixar opět boduje s tím, co mu jde nejlépe. Invence, humor, dokonalý vizuál a především nápad. Lou mě dokázal během šesti minut nadchnout, rozesmát, dojmout a naštvat tím, že už skončil, což protentokrát promíjím, protože to jinak byla taková neskutečná nádhera, že jsem dlouho přemýšlel o něčem hezčím, co jsem za dlouhou dobu viděl. 100%(20.8.2017)

 • DaViD´82
  ****

  To na čem pixarovky minulých dvou dekád stavěly již nemá sebemenší smysl hledat v jejich celovečerní tvorbě, kde veškerá hravost a nápaditost definitivně uvolnila místo prodeji hraček skrze jednu bezpečnou sázku na jistotu vedle druhé. Naštěstí v jejich krátkometrážní tvorbě stále ještě starý dobrý Pixar poznat lze. Louimu chybí snad jen lépe vygradovaný závěr, jinak má vše; nápad, hravost, dojetí i poučení.(18.6.2017)

 • kenkaku
  ***

  kraťas vysílaný před animákem Auta 3. Chápu, že se Pixar potřebuje uvolnit a své nápady chrlit do světa i jinak než celovečerákem. Osobně bych si (konkrétně v případě Louieho) klidně tu čest nechal ujít.jasně, jde o animační špičku... no... a co. Na mě příliš seriozní a vážné. Jejich starší kousky byly mnohem zábavnější a hravější.(22.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace