Lou

Krátkometrážní / Animovaný

USA, 2017, 6 min

Dave Mullins

Dave Mullins

Uznávám, že to není nejlepší pixarovský kraťas, ale mě rozesmál i vzal za srdce. Takže sláva nejlepší části mé návštěvy Aut 3.(15.6.2017)

K dokonalosti příchutě chybělo jen jedno zrníčko kávy. Jinak v ostatních směrem nápadité a originální s jasnou pozitivní myšlenkou.(21.6.2017)

To na čem pixarovky minulých dvou dekád stavěly již nemá sebemenší smysl hledat v jejich celovečerní tvorbě, kde veškerá hravost a nápaditost definitivně uvolnila místo prodeji hraček skrze jednu bezpečnou sázku na jistotu vedle druhé. Naštěstí v jejich krátkometrážní tvorbě stále ještě starý dobrý Pixar poznat lze. Louimu chybí snad jen lépe vygradovaný závěr, jinak má vše; nápad, hravost, dojetí i poučení.(18.6.2017)

Hravý filmeček beze slov s nápaditou groteskovou honičkou a jasným poselstvím. Nejlepší část projekce Aut 3.(18.6.2017)

Kraťas, ktorý sa vysielal pre animákom Auta 3. Nie je to zlé a za tu krátku dobu to ma fajn poitnu. 75% - 4*(17.6.2017)