Slnko v sieti (TV pořad)

Publicistický

Slovensko, 2017, 100 min

Peter Núňez

Komentáře uživatelů k TV pořadu (2)

• classic

Absolútny DES a HRÔZA v PIATOK večer na urputnej verejnoprávnej slovenskej televízii, kde túto šou moderoval otrasný CIBEREJ, ktorý mi tak extrémne liezol na nervy, že som si normálne želal, aby som bol radšej na akejsi stredovekej tortúre, kde to by bol tisícnásobne lepší prípad, ako sledovanie slovenských oscarov, ktoré aj tak, či onak, stoja za HOVNO, a toto ani nehovoriac ! Utkveli mi v pamäti nominácie pre také snímky, ako sú ospevovaný Masaryk, či úspešná Učiteľka, alebo ten STANKO, s hlavným predstaviteľom... Toto má byť čo, prosím pekne ? Dá sa povedať, že nejestvuje - čisto slovenský film, bez toho, aby neobsahoval v zálohe českých tvorcov, ktorých bolo požehnane medzi víťazmi, napríklad ten DILINO - Lukáš Kráľ, ktorý dostal ocenenie za masky, bol kompletne MIMO !!! Producent Biermann za Masaryka, poslal namiesto seba, svoju dcéru, ktorá na pódium prišla niekoľko - krát, a takto to riešili ďalší ocenení, ktorí rozmýšľali podobne, ako Rudo. Toto celé je niečo naprosto - NA HLAVU, ako všetci zúčastnení v publiku, či v zákulisí... Choré, už nikdy viac !(8.4.2017)

• Johnny.ARN

Slovenské odovzdávanie nemá úroveň. Bruno sa to snažil ako tak držať, to je asi tak všetko. Ocenení to poväčšine odignorovali, keď prišli, tak buď boli pod parou ( ako henten jeblý češko, čo nerozumel ani slovensky, ledva stál na nohách a rozprával ) alebo to boli len zástupcovia technických kategórií, ktorí ocenenie očakávali. Potešilo ma len to, že najlepším filmom sa stala Učiteľka a nie Masaryk. Zvyšok povedal Paulovič. 1 z 5(7.4.2017)