Teito je firma prolezlá diskriminací a zneužíváním všeho druhu. Sexismus, šikana ze strany vedoucích, protekcionismus, to vše je na denním pořádku. Aby toho nebylo málo, ve firmě dochází také k zvýhodňování mladých, pěkných, ale nezkušených pracovnic na úkor služebně starších a kvalifikovanějších kolegyň. Plná ideálů přichází do tohoto prostředí mladičká a naivní Jošii Emiri. Kvůli vrozenému citu pro spravedlnost nedokáže přihlížet místním nespravedlnostem, a tak jí zbývá jediné: bojovat. Podaří se jí změnit zkostnatělou strukturu japonské firmy, nebo dopadne stejně neúspěšně jako její předchůdkyně? (black.crow)

black.crow

Námět je sice sympatický, zpracování se ale bohužel moc nepovedlo. Seriál by klidně mohl mít jen dva díly – první a poslední, mezitím se toho stejně moc nestane. Postavy budí emoce, fungují, v tomto ohledu si seriál diváka získá. Zklame ho ale situacemi, které jsou až moc vzdálené realitě. Například: mladá zaměstnankyně morálně usměrňuje nadřízeného. Mladá zaměstnankyně křičí na nadřízenou. Nemožné u nás, natož v Japonsku. Dvěma slovy: Velké zklamání. ()