Reklama

Reklama

Epizody(8)

Obsahy(1)

Slavie sice postoupila do ligy, ale na to, s čím přichází tým po dovolených se vážně nedá koukat. Guha přibral, ostatní prochlastali celou první půlku léta. Bída. Hrouzek v tom má jasno – s tímhle se extraliga hrát prostě nedá. Manažerka přichází s řešením. Posilou. Což by bylo možná fajn, kdyby nešlo o Slováky. Ty Hrouzek v hokeji fakt nesnáší. Ty vole, čobolové. To prostě nechceš… A tak chce pryč, výš. Nejlíp do repre. Bude to ale ta česká? (Televize Seznam)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (46)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

první série,kterou sem viděl celou a docela dobré vzhledem k tomu,že to trpí všemi neduhy Kolečkovi tvorby.Na jedné straně totiž Lajna servíruje geniální momenty,aby je následně shodila něčím kde nezná míru (to navážení do Slováků a jejich hokeje bylo dost křečovité).Naštěstí to vždycky zachrání Deniska,která je moji asi nejoblíbenější postavou a Hana Vágnerová si tuhle hodnou blbku dává s takovou lehkostí...70% ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ačkoliv větší budget seriálu nepochybně svědčí a chudé poměry Havířova střídá štědrý sponzor v podobě O2 (producentům navíc vážně pomohl covid v ušetření nákladů u prázdné o2 arény), tentokrát už jsem se nemohl zbavit neodbytného pocitu, že je to až příliš cheesy a ledabyle nahláškované. Nevím, jestli je to mnou a už mě ty laciné stereotypní hlášky tolik neberou, nebo tady tvůrci zkrátka až moc přitlačili na pilu. Ale lidem se to zjevně líbí a jsem tudíž v menšině. Třetí řadu beru jako fajn zakončení a vlastně bych tu čtvrtou ani nepotřeboval, pokud ale vznikne, určitě zas budu u toho. ()

Reklama

Lachtaan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ze začátku dost nechtěné pokračování seriálu, který se ve svých dvou prvních řadách houpal od skvělých dílů k excelentním přehlídkám trapnosti. Té se bohužel trochu držel i zpočátku této sezóny, pak se ale vzpamatoval a v posledních dílech nám nedoručil jen perfektní hokej, ale i hromadu až ikonicky vtipných situací, které si budeme mile rád připomínat. Takhle se v Česku dělá seriál. Komerční televize se mají co učit. ()

zette 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jednicka u me zustane tou nejlepsi serii, po dost nepovedene dvojce, ale prislo se treti serii opet prudke zlepseni. Par hloupejsich vtipu se asi najde, ale to je v te zaplave gagu asi normalni. Slovenske angazma je dobry namet a vyborny Langmajer si to uzil. Pochvalu zaslouzi i Hana Vagnerova, te takova komedialni role sekne vice nez treba kriminalistka. Ale i ostatni herci jsou dobri, snad krome neherce Suchanka. A nove prirovnani "drzis to jako Slovak hokejku", pobavilo nejvic! ()

agentmiky 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak závěrečná třetí série Lajny se povedla! Kvalitativně to dorovnalo první řadu, to bezesporu. Ono totiž vsadit v celé řadě na slovní popichování Slováků a Brňáků, to nemůže nikdy zklamat (Kolečko se jako scénárista fakt vyznamenal....ale nebojte, ke konci se to v tomto ohledu zlepší, alespoň pro Slováky :D ). Hrouzek zde totiž zařadil takovou kadenci vtipů, že to člověk ani nestačil vnímat. A že některé z nich mají šanci roztrhat na kousíčky vaši bránici ("Držíš to jako Slovák hokejku!" dále "Ty jsou zmalovaný jako tabule od Tichonova"). Prostě legendární počin. Jasně, sem tam se najdou slabší díly, ale jako celek to drží více pohromadě než druhé pokračování. A závěrečné dva díly hrají dost na city, divák by je měl brát jako takovou rozlučku. Fakt bude doopravdy lepší, když nebudou vymýšlet nic "nového", co se týče pokračování. 8/10 ()

Galerie (16)

Zajímavosti (13)

  • Jedi, který je zmíněn na začátku epizody, odkazuje na filmovou sérii Star Wars. (Duoscop)
  • Když má Hrouzek (Jiří Langmajer) na začátku epizody proslov na nádraží, tak je jedné z žen na vlasech vidět pohybující se stín mikrofonu. (Duoscop)

Reklama

Reklama