Únos (S01E01) (epizoda)

Komedie

Česko, 2017, 22 min

• Ozzy2

Zasmál jsem se asi dvakrát.Langoš se tam vůbec nehodí, měl spíš hrát toho ožralýho rolbaře.S Vyšehradem to nemá nic společného, rozhovory s manželkou jsou trapné a zasmát se dvakrát je hodně málo.Souhlasím s papuchalk, že to, na co všichni nadávají v sitcomech tu strašně chybí-a to je ten smích v pozadí.kdyby tohle udělal první den trenér v kabině, tak se mu tým zašprajcne a nehne s ním.Pan Kolečko asi neumí ani bruslit.A Piškula už vůbec ne, to jeho obsazení je naprostej úlet.Prej NHL:))(29.6.2017)

První díl je docela dobrý a jako vnadidlo zafungoval v mém případě určitě. Jiří Langmajer v roli hulvátského trenéra a pedantského fotra si vedl velmi dobře, vypustil několik solidních hlášek a jeho výkon totálního kokota byl uvěřitelný. Asi nejvíc se mi líbilo to jeho představení v šatně a hádky ze starou. Jenže i Vyšehrad byl ze začátku super a postupem času začala kvalita jednotlivých dílů upadat. Takže zatím lepší průměr.(1.4.2018)

První díl mě velmi příjemně překvapil, Jirka Langmajer v roli kouče a olympijského vítěze z Nagana působí naprosto špičkově a celý díl jsem se dobře bavil. I když se ve filmu často vyskytují vulgarity, tak mi to nevadí, protože českej sport a vulgarity k sobě neodmyslitelně patří. Budu se těšit na další díly a jen doufám, že AZ Havířov dotáhne do Extraligy, protože jeho hláška: "Tak tahle prdel končí chlapi" nepochybně donutí hokejisty brát svoji hru vážně.(14.8.2017)

Konečně jsem se po nezapomenutelném Vyšehradu dokopal k tomuto. Musím uznat, že to bylo docela dobré. I přesto, že jsem se smál, nemělo to ten Vyšehradský šmrnc. Herci, až na Lichého, Piškulu a tu ošetřovatelku, se do svých rolí podle mě absolutně nehodí. Vtipy byly některé slabší, ale některé hodně pobavily a když nepočítám trapné urážky gejů, tak jsem se příjemně bavil, možná by neuškodilo trošku to zkrátit a lépe rozesadit plynulost děje. Čekal, jsem od toho slabší napodobený Vyšehrad, převedený na hokej a to se jakš takš vyplnilo. Hodnotím to jako lepší nadprůměr= 3.5 hvězdy a jsem zvědavý, kam mě v hodnocení dostanou další díly, na které se moc netěším. Pobaví, ale dvakrát nezaujme. Jestliže opět zmíním Vyšehrad, tak po prvním a druhém díle jsem den co den rozklikával stránky obbodu a byl nedočkavostí zmrazen, kdy už vyjde nový díl, ale u tohoto seriálu zatím takováto nutkání nemám. Uvidíme dál.(15.10.2018)

První díl nastínil budoucnost seriálů. Začátek to není vůbec špatný ale Vyšehrad začal mnohem líp. S tím to šlo bohužel z kopce, když si lajna udrží aspoň úroveň prvního dílu tak to může být dobrá zábava nijak nevyčnívající ale svůj účel splní. Není to nejlepší role langmajera ale i tak to umí pěkně zahrát za to piskula je strašný. Což je dost blbě když se jedná o jednu z hlavních postav.(17.1.2019)

• - V úvodu si můžeme všimnout scény, kdy se manželka Helena Hrouzková (Petra Špindlerová) hádá s Lubošem Hrouzkem (Lukáš Langmajer) před domem a drží mu pod krkem synovu brusli. V jednotlivých střizích drží brusli opačně orientovanou. Jednou je špicí ke kamaře, podruhé je ke kameře brusle otočena patou. (MartinM)

• - Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Bioscop)

• - Když trenér Hrouzek (Jiří Langmajer) veze syna do Havířova, tak zazní v rádiu jméno Vladimír Hrouzek, přitom se jmenuje Luboš. (keltos31)