Láska (S01E03) (epizoda)

Komedie

Česko, 2017, 22 min

Langmajer výborný, o tom nemůže být sporu. Pavla Dostálová - na tu bych se vydržel dívat pořád. Ale pořád se nemůžu zbavit dojmu, že je to jen kopie Vyšehradu. Místy dost křečovité, jako by stačilo hodit do čehokoliv pár vtipných hlášek a čekat, že se úspěch dostaví automaticky. Bohužel to zatím úplně stoprocentně nefunguje.(16.11.2017)

"Nechceš, abych klukovi půjčil tady Šárku? Ona z něj tu lásku vymrdá." Tak to souhlasím s trenérem, že tohle je dobrý styl uvažování. Vůbec ta sexualita v této epizodě vypadá slušně, protože i Denisa se u nejlepší tyče dost snaží. Jen ten Lupták nějak vyměkl a jeho kecy mě nebaví. A taky jsem vděčný panu manažérovi za to, že na postu rolbaře se žádné změny dělat nebudou. Bez Zbyni by to totiž nešlo.(22.3.2018)

• Hunt

50%(9.2.2019)

• SOLOM.

Třetí díl mě moc nebavil. Jde vidět, že odchod Piškuly od svého fotříka nebyl nejlepším krokem a s tím odešla i ona pedantská zábava. Kecy se spolubydlícím totiž nudí. Návštěva baru byla dobrá, ale Vágnerová víc rajcovala v tom prádélku v bytě. Trošku mě sere na rozjíždějící se „lovestory“, protože mě víc baví, když je mrdá na tom tréninku nebo při zápasech.(1.4.2018)

Třetí díl se mi zdál být zatím nejslabší, nebavil jsem se tak dobře jako v předchozích epizodách, i když své světlé momenty to mělo. Pochopil jsem například, proč se Lady Dee živí jako pornoherečka, správně si děvče vybralo, moderátorka by z ní asi nebyla. Nejlepší hlášku tentokrát utrousil rolbař Zbyňa: "Hrouzkovi jsou horší než katastrofa na dole Dukla."(2.2.2018)

• - Tanečnici, jež v klubu nabízí Patriku Hrouzkovi (Zdeněk Piškula) sex, ztvárnila známá česka pornohvězda Drahomíra Jůzová, alias Lady Dee. (Šéfik)