Pravda (S01E04) (epizoda)

Komedie

Česko, 2017, 25 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • patmull
  *****

  V minulém díle se dostal příběh na rozcestí a nebylo vůbec jasné, kam to bude pokračovat. Kolečko je ale frajer a zvládl to naprosto mistrovsky dílem, kdy vůbec poprvé děj přejde ze záměrně přehnané taškařice do holé skutečnosti. Nic, co se stalo v tomhle díle jsem nečekal. Pokud se nepletu, Petr Kolečko psal tenhle díl v době svého rozvodu a asi je na dílu vidět, jak souzněl nejen s Patrikem, ale i do té doby záporákem, Hrouzkem starším, který pochopil, že žít v iluzi a ve lži nejde. Langmajer zvládl ten přechod do vážnosti též skvěle. Norbert Lichý a jeho sbírka a Hrouzkovo uvědomění, je fakt silná scéna a scénáristický i herecký majstrštyk.(10.2.2019)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Já nehraju past ve středním pásmu. To jsou jenom ty retardi líný bruslit, takže to tak vypadá." Betony od Treťjaka, hokejka od Bobbyho Orra a "školné" od tatínka? Tady už je to hokej na vysoké úrovni a ten se nemá hrát pro radost. To ovšem syn buzerštajgra evidentně ignoruje, což mě baví a Deniska, "rafinovaně" dojící z onoho buzerštajgra auto, je na prosto dokonalá.(22.3.2018)

 • Necrotongue
  *****

  Čtvrtá epizoda se tvůrcům převelice povedla, což mě po nepřesvědčivém třetím dílu hodně potěšilo. Pokud Růžička zatím nepobral, koho hraje Langmajer, teď už musí mít jasno :-) Řešení vztahových problémů trenérovi Hrouzkovi překvapivě jde. "Já jsem ti to vyžehlila." "Jako sama?!" "Žehličkou?!" // "Denisko, ty bys chtěla Mini Coopera?" "Ne?" // "Syn buzerštajgra bude vždycky pičus."(2.2.2018)

 • cheyene
  *****

  Scéna v rolbařově kumbálku, resp. svatostánku, patří určitě k tomu nejpůsobivějšímu z celého seriálu... Tradičně pak nechybí smršť dokonalých hlášek. "Dej mu po pi*i!"(6.3.2019)

 • SOLOM.
  ****

  No takhle to má vypadat. Konečně jsem si to užíval stejně dobře, jako první díl. Nechybí zde pořádné emoce a to já mám rád. Jen s vulgaritami nevede cesta k úspěchu. Líbila se mi rolbařova sbírka a to velice moc i z nostalgického hlediska. Jsem rád, že se zde jen necvrlikalo a Langmajer to zase slušně rozjel. Nadprůměr, stejně jako první epizoda. Jen tak dále…(1.4.2018)

 • - V čase 12:30 až 12:38 se na stole samovolně posune časopis. (KINE)

 • - Při rozhovoru Luboše (Jiří Langmajer) a Denisy (Hana Vagnerová), můžeme vidět, jak jsou v jednotlivých záběrech za nimi dveře střídavě zavřené a otevřené, aniž by se jich kdokoliv dotkl. (Timak)

 • - V epizodě hraje Havířov proti Berounu, což v době natáčení seriálu nebylo možné. V té době už Beroun zkrachoval a hrál pouze na krajské úrovni. (dandy11)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace