Talkshow (S01E05) (epizoda)

Komedie

Česko, 2017, 21 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cheeter
  ****

  Některý vtipy se pohybovaly na hranici trapnosti, ale docela to vystihly mi přijde.(22.11.2017)

 • GeusX
  *****

  Proč? No proč...jsem na tu správnou srandu musel čekat až do pátého dílu?! Takto vedené to mělo být o začátku! O celé milé zábavnější než předchozí díly dohromady.(28.1.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  "Klid. V Americe jsem dělal po zápase rozhovory v angličtině v šatně jen s ručníkem okolo ptáka." Trenér Hrouzek se konečně odvázal a způsob, kterým si v rozhovoru namazal na chleba moderátorku byl naprosto famózní. Ovšem nástup hvězdy NHL Robina Guhy to posunul ještě o level výš, protože není nic nad hokejovou angličtinu. To se musí vidět. A že striptérka a moderátorka jsou podobná povolání? No tak určitě.(23.4.2018)

 • Pilda17
  *****

  Skvělá talkshow a Luboš Hrouzek do repre, ať přiveze tu zlatou medaili. Opět povedený díl, ve kterém je spoustu hlášek.(26.11.2017)

 • SOLOM.
  ****

  Jo kdo umí, ten umí a kdo neumí, ten moderuje…Tak tohle odbočení od Havířovského kluziště k interview mě bavilo. Celý ten rozhovor byla jedna jízda plná trefných narážek, urážek i hlášek, u kterých jsem se vážně pobavil. Místy to sice bylo trošku trapné, ale to jsem byl v danou chvíli schopný přehlédnout. Langmajer to zabil…(1.4.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace