Talkshow (S01E05) (epizoda)

Komedie

Česko, 2017, 21 min

"Klid. V Americe jsem dělal po zápase rozhovory v angličtině v šatně jen s ručníkem okolo ptáka." Trenér Hrouzek se konečně odvázal a způsob, kterým si v rozhovoru namazal na chleba moderátorku byl naprosto famózní. Ovšem nástup hvězdy NHL Robina Guhy to posunul ještě o level výš, protože není nic nad hokejovou angličtinu. To se musí vidět. A že striptérka a moderátorka jsou podobná povolání? No tak určitě.(23.4.2018)

Některý vtipy se pohybovaly na hranici trapnosti, ale docela to vystihly mi přijde.(22.11.2017)

Proč? No proč...jsem na tu správnou srandu musel čekat až do pátého dílu?! Takto vedené to mělo být o začátku! O celé milé zábavnější než předchozí díly dohromady.(28.1.2018)

Skvělá talkshow a Luboš Hrouzek do repre, ať přiveze tu zlatou medaili. Opět povedený díl, ve kterém je spoustu hlášek.(26.11.2017)

Jo kdo umí, ten umí a kdo neumí, ten moderuje…Tak tohle odbočení od Havířovského kluziště k interview mě bavilo. Celý ten rozhovor byla jedna jízda plná trefných narážek, urážek i hlášek, u kterých jsem se vážně pobavil. Místy to sice bylo trošku trapné, ale to jsem byl v danou chvíli schopný přehlédnout. Langmajer to zabil…(1.4.2018)