Havíři míří na zápas s Kladnem. (Obbod TV)

SOLOM.

„Kurva chlapi nezamykejte mi ty dveře od hajzlu…“ Jj musím souhlasit, že cesta po D1 stojí za hovno. Tento díl zase lehce sklouzl do průměru, ale cesta autobusem mi alespoň částečně vynahradila trošku nudnější pasáže. Rolbařovo tajemství mi přijde dost přitažené za vlasy, ale doufám, že tvůrci nezačnou vařit z vody a nepošlou slibně se rozjetou sérii do kopru svou bujnou fantazií. Vagnerová zase perlila. Kdyby se tento díl natáčel o něco později, třeba by na pár sekund naskočil i božský Jarda… ()

Jara.Cimrman.jr

"Jedeme si pro tři body. Jedeme samozřejmě přes Hradec, protože ... Dé jedničku ... PRCÁME." Po nejdelší české panelce jsem se něco naskákal, takže když to jde, tak taky jedu přes Hradec. Tomu rozumím. Jinak se mi líbil Gajdoš, jak si "srovnával hladinku", Hrouzkovo vyhrožování psychosomatickými monokly a samozřejmě záměna Boha za předsedu IIHF. A Deniska byla tak roztomilé naivní, že dneska by mě naprosto výjimečně do postele dostala. Ale lajnu do řiti ji fakt foukat nebudu. ()

cheyene

Ta cesta z Kladna po D1 neměla chybu! Celá epizoda je našlapaná parádními fórky, hlášky tu nebudu vypisovat, neboť bych nosil dříví do lesa (jak tak koukám na komentáře ostatních), ale grimasy Hrouzka v autobuse během zpáteční cesty po "rozbombardované" dálnici mě opravdu hodně pobavily. ()

Necrotongue

Za normálních okolností bych sedmou epizodu ohodnotil třemi hvězdičkami, ale Hrouzkův motivační projev v autobusu byl tak dokonalý, že by se měl Mel Gibson za svůj trapně amatérský proslov ve Statečném srdci hanbou zahrabat pod zem. Hmmm, tak prodej šachty... No, i scénáristé mají své dny. ()

Trevor

Gajdošova šabľa v autobuse a nostalgia, ktorú zažijete pri pocite keď ste ako 17 ročný sopliak-brigádnik zažili naživo hokejistov Martinu po prehre v Poprade v reštaurácii *********** ***** (ak si dobre spomínam 3:7) tejto epizóde opäť pridali svoje čaro. ()

Cheeter

Plnohodnotně navazuje na předchozí díl, tentokrát na téma výjezd. Zůstává nedořešená řada otázek, tak uvidíme, jak to v příštím díle dopadne, rozhodně se na závěr těším. ()

Fifer

Petr Kolečko to má snadný, jen přepsal vtipy na hokej a zaměnil Baroše za Jágra a bylo. Ale je to prostě zábavný, i když jak je u Kolečka běžný, kvalita kolísá: dobrej vtip střídá tragickej. ()