Bylo celkem jasný, že pokračování Lajny nedosáhne kvalit první řady, takže nejsem ani nějak zklamanej. Ubylo scén z kabiny a z ledu, naopak přibylo těch ze soukromí a bylo to znát. Langmajer s Vágnerovou pořád top, naopak z novejch postav stojí za zmínku jenom Neužil, kterej mě vždycky rozesmál, Suchánek se Šárským zbytečně některý scény přehrávali. Slavia prostě není Havířov a Kouřil není Lupták. I tak je ve dvojce spousta super hlášek a nemůžu říct, že bych se nudil.(18.11.2019)

2. série nejspíše dokázala předčit tu první. Dostali jsme se pryč z Havířova, ale i tak se tam stále na toto téma našlo pár vtipů. Celý seriál míří více tentokrát více přímo na hokej než na věci kolem avšak i ty mají své zastoupení. Fanoušek 1. serie nejspíš bude lehce zklamaný. Fanoušek, který viděl 1. serii a je fandou hokeje bude spokojený.(23.9.2019)

Nápad se starym vzteklym Hrouzkem je výborný a první díly to funguje opravdu skvěle a výrazně líp než v první sérii. Kolečko ale opakovaně dokazuje, že umí dělat super gagy a mít kvalitní nástupy, ale když dojde na příběh už to pokulhává a když se to má uzavřít tak, aby to do sebe zapadlo, už je to především nuda. Škoda.(13.11.2019)

• zette

Od prvni serie hodne velky propad. Zmizel Havirov, ktery byl v prvni serii vyliceny velmi vtipne, avsak neurazil ani mistni. Mene prostoru dostala i Deniska, coz je skoda. Naopak postava Lubosova otce me srala od jeho prvni vety az do te posledni. Nektere dily vylozene tragicke, za vsechny sneni o Stanley Cupu. Jedine plus vidim v postave Neuzila, ten nemel chybu. Jinak ovsem hodne nepovedene pokracovani vyborne jednicky.(15.11.2019)

Jeden z případů, kdy jsem nevěděl, jestli je druhá řada dobrý nápad. Ta první byla dobrá, tak jak byla. Nebylo potřeba přídavku. Nicméně přišel. Měl pár dobrých momentů, ale spíš mi přišlo, že víc těch horších. Celkově shrnuto, druhá řada být nemusela, táhne tak ten seriál dolů, byť pár světlých momentů tam je.(12.11.2019)

• - Představitel hokejisty Vanase, herec Patrik Děrgel, se věnoval lednímu hokeji i mimo kamery. Jako brankář působil v mládežnických týmech Bohumína a Orlové, následně se věnoval chytání rekreačně. (pavelvojta)

• - V Hrouzkovém (Jiří Langmajer) snu proti sobě hrají týmy New York Rangers vs. Arizona Coyotes. (Duoscop)

• - Incident, o kterém vypráví Michal Suchánek, se skutečně stal. Ve finále Federální hokejové ligy si Vítkovice z Prahy odvezli těžké žaludeční potíže ze stravy, se kterými pak nastupovali k odvetným zápasům, které oba prohráli výsledkem 4:5. Vítkovice nakonec skončili druhé. (Duoscop)