Trenér Hrouzek si předsevzal, že první den nebude řvát. Ale nevyšlo to. (Televize Seznam)

cheyene

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na 1. sérii to zatím jasně ztrácí, ale nelámu nad tím hokejku. Hrouzek v šatně byl takový, jak jej známe a od toho by se mohl seriál odrazit. Postava hokejisty Míry Kouřila by rovněž nemusela být špatná. Uvidíme, co bude dál. ()

SOLOM.

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ty vole ten starý Hrouzek, to je neskutečný ocas…Nicméně hlavně díky němu jsem se nakonec u druhého dílu i pobavil. Hlavně když přišel dát Denisce pořádně na prdel – za to že se fotí se Sparťanem – no fuj taková potupa – já bych jí ještě přidal, káči pitomý. Oproti úvodnímu dílu mírné zlepšení, ale i tak zatím žádná velká sláva. Uvidíme, s čím se vytasí příště. Jen smůla, že se Slávisty (hráči) není taková prdel jako s Havířovanama a dost mi chybí i Norbert. ()

Cheeter

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nejsem slepej a zlepšení vidím, ale pořád mi přijde, že to teď táhne Hrouzek st., který je extrémním Hrouzkem. I ten mladší to právě dokázal přehánět a pokud to je startovní linie toho staršího, tak přemýšlím jestli chci vidět, kam až to zajde. ()

Arkanoid

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Hlavný postava si opäť ukrojila najväčšiu porciu hlášok (pozdravujem výbornú scénu v kabíne) a jej otec v úlohe asistenta zdatne supportuuje. Po prvej nemastnej-neslanej epizóde nastala napravenie chuti. ()