poster

Žhavé výstřely 2

 • USA

  Hot Shots! Part Deux

 • Slovensko

  Horúce strely 2

Akční / Komedie / Válečný

USA, 1993, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ClintEastwood
  *****

  Co ten zápas včera v aréně? - To jen abych si něco přivydělal a uspokojil svou touhu vítězit a zabíjet. Hlásím se k té skupině filmových fanoušků, kteří považují druhý díl za ještě zdařilejší a zábavnější, než už tak skvělý původní snímek. Při každém sledování dostanu chuť pustit si Ramba (ať už dvojku či trojku), který je parodovaným středobodem, ale jsou tady i další okaté odkazy na klasické snímky (např. Star Wars, Četa, Apokalypsa, Terminátor 2 či Casablanca). Kdo má něco nakoukáno, ten si tento film obrovsky užije.(28.8.2017)

 • Spiker01
  ****

  Nevím, jestli je tím, že se parodují filmy, ke kterým mám mnohem blíže, než k Top Gunu, ale dvojka se mi prostě líbila více než jednička. Charlie Sheen jako Rambo je prostě skvělej a s jeho parťákem (který hraje mimochodem tu samou roli i v Rambovi) je taky sranda. Korunu všemu nasazuje Lloyd Bridges, ten je prostě úchvatnej. Co dodat, prostě parodie, jak má být...80%(3.6.2013)

 • InJo
  *****

  Smrtící nálož geniálních gagů. Moje nejoblíbenější parodie, která si nesmlouvavě, ale přitom v podstatě hrozně mile utahuje snad úplně ze všeho (a to nejen z filmových klišé, postav a konkrétních scén!) a přitom jí nechybí soudnost a cit pro míru. Jaká škoda, že v současnosti už takové filmy vlastně vůbec nevznikají... 100 %(18.12.2010)

 • H34D
  ***

  Žhavé výstřely nikdy nebyly úplně můj šálek čaje, např. série Bláznivých střel se mi zdá vtipnější a nedokážu ani přesně říct proč. Možná většina vtípků ve Žhavých výstřelech jsou až moc přitažené za vlasy (a přesto právě to je činí tak oblíbenými). Každopádně za shlédnutí stojí, takhle bláznivé parodie už se totiž dnes netočí... 6/10(17.11.2016)

 • Niktorius
  **

  Po včerejší repríze odebírám jednu hvězdičku. Tenhle humor mi příjde laciný úplně stejně jako ty triky a kulisy. Oceňuji akorát, že film se neotírá jen o ty nejznámější blockbustery své doby (jak tomu bývá zvykem u dnešních parodií), ale i o proslulé filmy z minulosti - filmový fanoušek pak alespoň může mít radost, ze všech těch narážek které pochopil :-) Setkání Martina s Charliem ("Líbil ses mi ve Wall Street") jsem se z celé rodiny zasmál jen já ;-)(23.9.2007)

 • - V závěrečných titulcích si můžeme přečíst i recept na polévku a podobné vtípky. (tomeek)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 114. Topper Harley (Charlie Sheen) zabije 103 lidí. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Český dabing prezidenta Bensona (Lloyd Bridges) obstaral Bohumil Švarc, který daboval také Dartha Vadera z filmové série Hvězdné války, na kterou snímek odkazuje. (Studioworks)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace