poster

Žhavé výstřely 2

 • USA

  Hot Shots! Part Deux

 • Slovensko

  Horúce strely 2

Akční / Komedie / Válečný

USA, 1993, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Falko
  *****

  Chapem, ze nie kazdemu moze tento humor sadnut, ale pre mna je tato komedia nielen nostalgia, ale zaroven skvela spomienka na uspesne filmy 80-tych a zaciatku 90-tych rokov a na zazitok z kina sa neda zabudnut. Pacila sa mi spojitost s filmami, akoze Charlie Sheen napodobnuje Ramba a ma zachranit svojho velitela Richarda Crenna zo zajatia, pricom je to ten isty Richard Crenna, ktory hral aj v skutocnom Rambovi. Potesila ma aj mala uloha Rowana Atkinsona, ale tiez aj Martin Sheen ako kapitan Willard z APOKALYPSY. Priamo alebo aj nepriamo sa tu paroduju tieto filmy: RAMBO 3 (1988), ZAKLADNY INSTINKT (1992), APOKALYPSA (1979), WALL STREET (1987), PREDATOR (1987), ROBOCOP (1987), TOTAL RECALL (1990), TERMINATOR 2 (1991) alebo aj HVIEZDNE VOJNY (1977). _________ Charlie Sheen - (Topper Harley) +++ Lloyd Bridges - (Prezident Benson) +++ Valeria Golino - (Ramada Rodham Hayman) +++ Richard Crenna - Plukovník Denton Walters) +++ Brenda Bakke - (Michelle Rodham Huddleston) +++ Miguel Ferrer - (Arvid Harbinger) +++ Rowan Atkinson - (Dexter Hayman) +++ Jerry Haleva - (Saddam Hussein) +++ Martin Sheen - (Kapitán Benjamin L. Willard) +++ Produkcia: Pat Proft +++(1.4.2011)

 • Thomick
  *****

  Kvantita i kvalita se pořádně nadechly a je z toho mimořádné pokračování, které v mých očích válcuje jedničku na všech frontách (hlavně akce posílila, souboje jsou daleko nápaditější a tím pádem i zábavnější). Thomas Benson povýšil, a to tak že všemi směry, Topper Harley se nijak nezměnil a nové tváře nelze jinak než přivítat (M.Sheen, R.Atkinson, B.Bakke).(22.8.2009)

 • Payushka
  ****

  Perfektni parodie a jo, fakt je lepsi nez jednicka. Od zacatku az dokonce se na vas sype jeden for za druhym, ale nektery z tech foru sou uz na me asi trochu infantilni a ocekavatelny :) Ovsem tomuhle se smeju doted "Ramado, seznamim se s tvyma rodicema, s dogou..." "Rodice uz neziji, doga je sezrala."(23.9.2007)

 • Big Bear
  ****

  Parádní pokračování úspěšné parodie na ,,Rambo filmy'' se skvělým Topprem Sheenem v hlavní roli. Pokud jste viděli jedničku, dvojku rozhodně nesmíte vynechat !!! V tomto případě (ač je to proti všem pravidlům a zkušenostem) je dvojka stejně dobrá, ne -li lepší - protožen už víte s kým máte tu čest. 4 výbušné střely! * * * *(8.5.2014)

 • tron
  ****

  „Niečo vám poviem, poručík. Nevravím, že vám neverím. Ale nevravím ani to, že vám verím. Ale skôr nie, ako áno.“ Ultimátna paródia, ktorá sa hravo vyrovná ultimátnej jednotke. Dvojka sa masívne vrhá na sériu RAMBO. A excelentne. Smršť gagov od výmyslu sveta (zajačik Duracell, „On bol starší, múdry pán a čakával ma pred školou.“, bodycount, Hilary Husajn), množstvo odkazov (PONORKA, T2, HVIEZDNE VOJNY, KRSTNÝ OTEC), vtipy pre zasvätených (Martin Sheen), strhujúce hlášky („Dodržiavajú celibát rovnako, ako ich otcovia a dedovia.“) a vysoký rozpočet (výprava, kostýmy, rekvizity, akcia). K tomu úžasné baby (Valeria Golino a Brenda Bakke), dobrý vojak so silnou traumou Miguel Ferrer, zajatec Rowan Atkinson (hajzli, šnúrky!) a Lloyd Bridges s jazykom dobermana.(22.12.2004)

 • - Mnoho komparzistů filmu ztvárnili rodinní příšlušníci scenáristů Jima Abrahamse a Pata Profra. (Terva)

 • - Richard Crenna (plukovník Denton Walters) paroduje sám sebe. Jeho postava totiž jasně odkazuje na plukovníka Samuela Trautmana ze série Rambo. (duklak2)

 • - Ľúbostná scénka z vlakovej stanice, kde Topper (Charlie Sheen) dostáva list od Ramady (Valeria Golino), je odkazom na film Casablanca. (cajka_Svk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace