poster

Žhavé výstřely 2

 • USA

  Hot Shots! Part Deux

 • Slovensko

  Horúce strely 2

Akční / Komedie / Válečný

USA, 1993, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Omnibus
  *****

  Saddámův důstojník, coby mučitel, říká stále nezlomenému vězni, elektřinou grilovanému plukovníku Waltersovi: „Vidím, že znáte bolest.“ Walters: „Byl jsem ženatý.“ Uznalé pokývání hlavou: „Hmm.“ Walters: „Dvakrát...“ Mučitel účastně: „Ooou!“ K tomu není co dodat. Tenhle film prostě pokaždé i mě nemilosrdně griluje (smíchy), až ze mne pražená kukuřice lítá na všechny strany!(2.12.2013)

 • Marsik
  ****

  PRIMA COOL - Zvláštní, až do teď jsem měl zafixováno, že se mi druhý díl líbil více než první. Po dnešku měním názor. Přišlo mi, že hlášek a vtipných gagů bylo v jedničce víc. Každopádně i dvojka je skvělá parodie, zejména na mého oblíbeného Ramba. CZ dabing opět parádní, pár minut jsem kdysi viděl v AJ a to fakt není ono. Sledovat Primu Cool po půlnoci se mi opět vyplatilo, jelikož absence reklam byla příjemná, a tak jsem měl celý film bez jediného přerušení. 75% (with J.)(24.6.2014)

 • lamps
  *****

  Pro mě naprostá jednička mezi parodiemi, která kvalitou ještě převyšuje první díl. Tvůrci dali opět dohromady skupinu skvělých herců, kteří na place hodinu a půl předvádějí jednu bláznivinu za druhou a i po desátém shlédnutí zaručeně najdete nějaký vtípek, jehož jste si dříve nevšimli a zase se smějete jako šílení. Všichni, kdo to ještě neviděli, by neměli otálet a rychle si žhavé výstřely opatřit, protože neví, o co přichází. Kde jinde také uvidíte, jak se z luku vystřeluje slepice, jak se dá zabít člověk, když po něm hodíte náboj nebo jak se dá vrtulníkem obletět Slunce?(20.4.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  "Vyřídíme to po námořnicku - první, kdo umře, prohrál." Toppera Harleyho už zase potřebuje jeho vlast a přestože se přitom projeví jako kvantitativně nejúspěšnější filmový zabiják, fantastický slepicostřelec či tříruký milovník, tak z pozice nejvtipnějšího muže před kamerou se nenechal sesadit prezident Benson, jehož práce s lopatou, etiketa na večírcích i souboje se Saddámem vstoupili do dějin parodie. Stejně jako tento snímek, jehož v průměrné kadenci vtipu na jedno filmové políčko stěží někdy někdo překoná.(16.8.2016)

 • Hrabka
  ****

  Tak toto je opravdu libovka. Tohle není už ani komediální sranda, to je spíš prdel. Charlie Sheen vyvádí naprosté hovadiny prvního kalibru a velmi humorná je myšlenka na srovnání jeho další role ve válečném filmu Četa. Parodie na válku v zálivu se vydařila, i když postupně už známé vychytávky tohoto filmu omrzí... 80%(3.1.2008)

 • - Otec Charlieho Sheena Martin Sheen souhlasil se svou krátkou rolí v tomto filmu jen v případě, pokud dají producenti jeho plat na charitu, kterou si vybere. Jelikož však nedostal tolik peněz, kolik požadoval, Charlie Sheen zbytek částky charitě doplatil. (popos)

 • - Saddámova lednička obsahuje mimo jiné tyto potraviny: "Hungry Nomad" (Hungry Man), mléko, které obsahuje 2 % velbloudího mléka a "staré irácké pivo". (viperblade)

 • - Všechny ženské postavy mají prostřední jméno Rodham. Odkaz na tehdejší první dámu USA. (duklak2)