Tým výzkumníků nadpřirozených sil navštíví neslavně proslulý dům v Massachusetts, kde se ocitnou uprostřed jednoho z nejagresivnějších případů posedlostí duchem. (LIVINGDEAD)

George Stobbart

Partička mladých sa rozhodne namiesto intráku nasťahovať do lákavého sídla, ktoré je však bývalým domovom známej vražedkyne Lizzie Borden. Tá môže byť dávno mŕtva, ale jej poltergeist tu veselo funguje ďalej. Nenáročná, béčková duchárina so sexi osadenstvom. Všetko je tu jasné, na nič sa to nehrá a ani sa to vlastne nesnaží, keďže to očividne nemá žiadne ambície. A v tomto prípade to nemyslím ako kritiku ale ako uvedomelosť filmu (aspoň ja som to tak vnímal). Prišlo mi to celkom vhod ako taký relaxačný horor, pri ktorom som si mohol podriemať a keď som otvoril oči, tak tam vždy pobehovala nejaká vystrašená fešanda. Do toho pár tradičných ľakačiek, obstojné duchárske namaskovanie a hotovo; hlavne od toho nič extra nečakať. ()

moviefan4 odpad!

Extrémne nudné, extrémne trápne a hlavne extrémne debilné. Kamera bola asi jedna z najhorších čo som za dlhú dobu videl. ,,Herci" sú úplne zlý ale jednu výhodu má iba redstavitelka hlabnej postavy, tá jediná bol naozaj pekná a dalo sa na nu pozerať. Debilný scénar a overacting ničia ešte viac už tak zlý film. Čisté torture toto. ()