poster

7 ileui wangbi (TV seriál)

 • Jižní Korea

  7일의 왕비

 • anglický

  Queen For 7 Days

 • anglický

  Seven Day Queen

 • anglický

  Queen For Seven Days

Historický / Romantický / Drama

Jižní Korea, 2017, 20x60 min

 • - Jihokorejský herec Woo-jin Yeon bude na natáčení seriálu vzpomínat ještě dlouho. Jak sám totiž na pozdější tiskové konferenci uvedl, jeho nejpamětnějším zážitkem z celého natáčení je vzpomínka na natáčení akčních podvodních scén, kdy se společně se svým hereckým kolegou, jihokorejským hercem Chan-seong Hwang, potáceli ve zcela ledové vodě, která byla opravdu studená až k hranicím lidských hranic. Vše se odehrálo během výroby čtvrté seriálové epizody, - v niž oba herci vystupují vůbec poprvé jako dospělé verze svých seriálových postav -, během bouřlivého nočního boje na lodní palubě, v jehož důsledku padají následně do vody. (Conspi)

 • - Původní nabídku ztvárnit hlavní roli obdržel jihokorejský herec Jin-wook Lee. Ale protože se rozhodl nabídku odmítnout, dostal tak příležitost Woo-jin Yeon, který se tak objevuje v roli krále Jungjong, který dle dochovaných historických informací vládl v době 1506-1544. Jedná se o jedenáctého panovníka vládnoucí Čosonské dynastie. (Conspi)

 • - Woo-jin Yeon, mladý jihokorejský herec ztvárňující zde ústřední mužskou postavu, utrpěl během natáčení specifické scény poranění pravého oka, které nedokázal zakrýt ani během pozdější tiskové konference. Vše se, dle výkladu hercova seriálového protějšku, půvabné herečky Min-yeong Park, odehrálo během natáčení noční scény, v níž, při snížené viditelnosti, Woo-jin upadl tak nešťastně, že svým okem trefil vztyčenou nohu svého hereckého protějšku. Díky pohotovému hereččinu zásahu, za nějž během tiskové konference dostala ještě jednou hercovo poděkování, se Woo-jin mohl k natáčení vrátit už následující den. „Nemyslím si, že by se jednalo o vážné poranění, ba naopak." Dodal na samotný závěr tiskové konference samotný herec. (Conspi)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace