Reklama

Reklama

Team Thor: Part 2

Komedie / Krátkometrážní
USA, 2017, 1 min

Obsahy(1)

Druhý díl parodického videa od tvůrců filmu Thor: Ragnarok odkrývá další střípky z Thorova (Chris Hemsworth) odpočinkového pobytu v Austrálii. Video bylo v rámci propagace vznikajícího celovečerního filmu poprvé prezentováno jako bonus na Blu-Ray verzi snímku Doctor Strange a následně zveřejněno online. (J.Connor)

Recenze (19)

P1tr 

všechny recenze uživatele

Minuta je velmi krátká stopáž a zůstává otázkou, zda se dá něco takového objektivně hodnotit a zda by se to vůbec hodnotit mělo. Ale když už tu profil tohoto kousku je, tak musím říci, že jde sice o mega krátkou scénku, která ale ze svého omezeného času těží maximum a jde o další povedený skeč s Thorem a jeho spolubydlícím. ()

VanTom 

všechny recenze uživatele

Opakovaný, rozvíjený a natahovaný vtípek přestává být tolik vtipný, ať už mají vypravěči svou "mockumentární" formu sebevíc v malíku. ()

orkadimenza 

všechny recenze uživatele

Jako vážně? Minutové video o Asgardských love? To už sem rovnou dejte k hodnocení všechny Marvelovské potitulkové scény, tohle je úplně zbytečné. Mám pocit, že tohle je jen další propagace Hemsworthova těla. ()

EmilHS 

všechny recenze uživatele

Podobně založený humor jako v novém Thorovi, ale s rozdílem, že tady se lidem vtipy nelíbí a v Ragnaroku ano. Styl hodnocení tady asi nikdy nepochopím...... :( ()

AdelleR 

všechny recenze uživatele

Knowledge is power? No, it's not, knowledge isn't power, that's power, jestlipak se Thor (nejen slovy) inspiruje u Cersei... :D ()

Reklama

Reklama