Red Nose Day Actually (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

Velká Británie, 2017, 15 min

• flanker.27

Vždycky jsem nesnášel červené nosy, nechápal jsem, co je na nich vtipného či jinak pozitivního. Pročež mi myšlenka dobročinné akce zaštiťující se klaunským nosem není moc po chuti. Ale to je moje věc. K "filmu". Kdyby tam nechali jen skeč s Atkinsonem a dejme tomu ještě Billa Nighyho, prosím. Ale to ostatní bylo nejzbytečnějších 14 minut v historii internetu. Nevtipné, místy dokonce vlezlé. Zvláště ten konec byl fakt na můj vkus příliš politické korektnosti najednou.(27.3.2017)

Bylo to fajn. Až na podle mě až příliš sentimentální linku Liama Neesona (a Sangstera!!!) to bylo překvapivě velmi zábavné. Hugh Grant byl naprosto famózní, Bill Nighy se taky vyřádil, Colin Firth a Lincoln-Knightley-Ejiofor potěšili též. Prostě nijak neurážející a překvapivě vítané doplnění k Lásce nebeské, jejíchž kvalit to ale samozřejmě nedosahuje. A víte, co bylo na těch patnácti minutách naprosto nejlepší? Stejně jako ve filmu, překvapivě to byl Rowan Atkinson, který opět famózně zastínil všechny a ovládnul prostor. A ještě jednou radši zmíním Granta v nejlepší scéně jeho kariéry. 80%.(26.4.2017)

• Lacike

Vzdy som si prial vidiet nieco taketo. Par minutovy kratas, ktory nazrie po rokoch na postavy z môjho oblubeneho filmu. Bohuzial vysledok je nemastny neslany a hlavne bez jedinecnej atmosfery pôvodnej Lasky nebeskej. Ani o postavach sme nic extra noveho nedozvedeli, kedze len variuju scenky z pôvodneho filmu. A k tomu tu ani nie su vsetky. Absencia Rickmana a Thomsonovej je pochopitelna, ale chýba ich tu ovela viac. Vzhladom na vysledne nekvality tohto kratasa to je ale uplne jedno. Jeho kvalitu by urcite nezvysila ani kompletna ucast vsetkych hercov. Ako zaujimavost to snad niekoho zaujme, ale ako zmysluplny pridavok to vôbec nefunguje. Mozno to mohli radsej rozdelit na seriu minutovych kratasov pri ktorych by kazdemu stacilo iba to, ze na chvilu znova vidi svoje oblubene postavy. 4/10.(27.3.2017)

• Hollohlaway

Jediné, to co splňuje, je dlouholetá touha vědět, co se s nimi stalo dál. Na to to hraje, tím to vydírá. Několik skečů spojených dohromady tou nejjednodušší linkou bez nějaké originality a vtipu. Chápu, že je to zakázka na charitu, ale je to děsivě slabé a připomíná to některé Silvestry na Ćeské televizi.(8.5.2017)

Pre mňa skvelé, atmosféru to malo presne ako pôvodná verzia a to že tam boli rovnaké situácie, ale zasadené do súčasnosti s miernou obmenou bolo super. Hlavne časť s Billym a ten predavač boli vtipní. Škoda, že tam už nemohol byť Allan Rickman, bez neho to nebolo ono...za mňa plný počet *, aj ma to rozplakalo. Bolo to ako vidieť starých známych po rokoch.(19.4.2017)

• Hugh Grant