Epizody(8)

Uvidíte intenzivní drama zasazené do živého a kosmopolitního gregoriánského Londýna 18. století. Nabídne vám odvážný nový pohled na nejvýnosnější podnikání tohoto města – prostituci. Inspiraci nalezl v příbězích skutečných žen a mužů v jejich blízkosti. Ve středu tohoto provokativního seriálu stojí působivá Margaret Wellsová, která se snaží sladit roli matky s rolí majitelky bordelu, a madam Lydia Quigleyová, její bezcitná konkurentka. Tentokrát se k nim dále přidá i respektovaná herečka Liv Tylerová v roli Lady Isabelly Fitzové, které nechybí vkus, peníze ani společenské postavení, po kterých Margaret i Lydia zoufale prahnou. Kdo se jí dostane do přízně? (Viasat)

NinadeL

Zpočátku série jsem si nebyla jistá, jestli to bude znovu zábava, ty problémy dvou vykřičených domů byly příliš seriózní a bylo jich mnoho a lidé se v nich začali ztrácet. Ale jakmile přišla na scénu Lady Isabella Fitzwilliam (Liv Tyler), vše dostalo přesně takové grády, jaké jsem očekávala. Neuvěřitelná arogance Lydie Quigley a obrovské srdce Margaret Wells vykrystalizovalo v takovou podívanou, jakou bych nečekala. Charlotte Wells se na čas stala dcerou Quigley a zaujala oba, Lorda i Lady Fitzwilliam. Lucy se poprvé zamilovala do svého keepera, ale bohužel pravá tvář Lorda Fallona nebyla svatouškovská, jak by se na první pohled zdálo. A tak dále, a tak dále, Harlots je nutné vidět, ne si jen o nich číst. ()