Epizody(8)

Margaret Wellsová musela do amerického exilu a Lydia Quigleyová živoří v Bedlamu. Vypadá to, že se Charlottě a Lucy konečně podaří vymanit se z dlouhodobého sporu své matky.Charlotte nyní provozuje nevěstinec Wellsových a Lucy získala slávu a majetek jako kurtizána. Zjistí však, že vedení lukrativního nevěstince přináší i nepřátele. Lucy se rozhodne začít podnikat s Elizabeth a jejím synem Fredem. Lydia překypuje zlostí v Bedlamu, kde klesne na úplné dno v důsledku brutálního zacházení. Nová vězeňkyně jí ale zlepší náladu. Madam Fitzová nachází v nepřítomnosti bratra svobodu. Když se však opět dostane pod tlak, překvapí sama sebe tím, že o pomoc požádá Nancy Birchovou. I samotářská Nancy zjistí, že potřebuje pomoc. North uspěl jako trenér boxu a je na turné se svými borci. Harriet líčí na nové zákazníky nevěstince. Zkouší to přes zalíbení v exotice, ale brzy zjistí, že mezi exotikou a fetišem je pouze nepatrný rozdíl. Harriet, vystavena násilnickému fanatismu, spojí síly s Northem, aby se společně postavili rasismu, ohrožujícímu život černých Londýňanů. (Viasat)

NinadeL

Rok se s rokem sešel a život šlapek v Londýně pokračuje. Některé si našly vlastní způsob jak přežít, jiné jsou závislé. Dvě hlavní hráčky minulých sérií jsou na lopatkách. Ale na jak dlouho? Největší překvapení je Liv Tyler a její Lady Fitz, která si našla mezi prodejnými slečnami nejlepší kamarádky a rve se elegantně se životem. Slečny Wellsovy (výborné Jessica Brown Findlay a Eloise Smyth) jsou velmi šikovné a vedou podnik tak, že by na ně mamka byla hrdá... ale relativní klid trvá krátce. Lydia Quigley (Lesley Manville) se těší na novou generaci, čemuž skvěle nahrává nová partička vyděračů. Divácky je to neuvěřitelný zážitek, člověk si procvičí nová slovíčka, neznámý slang a má co dělat, aby dokázal být nad věcí z tak intenzivního zmaru. Pikantního je pomálu, sexy je snad jen pár záběrů. Život před rokem 1789 nebyl snadný pro nikoho a tady je o čem přemýšlet, dokonce i ty útěky do Ameriky hrají svou roli. ()