Deep in the Heart of Texas: Dave Chappelle Live at Austin City Limits (TV pořad)

Komedie

USA, 2017, 66 min

Stan Lathan

Dave Chappelle

Komentáře uživatelů k TV pořadu (2)

Druhá část Chappellova velkého Netflixovského comebacku je opět výživným humorným vystoupením, které nezklame a potvrzuje, že Dave je komikem, který si nebere žádné servítky a nebojí se mluvit o ničem a také nemá potřebu hlídat si svůj slovník a peprnější výrazy dodávají mnohým vtipům ten správný říz a ukazují, jak pohodlně se Chappelle na pódiu cítí a jeho uvolněnost je velmi nakažlivá, takže se s ním po celou dobu budete cítit velmi příjemně a výbuchy smíchu si společně užijete.(13.3.2018)

Chappelle na mě nefunguje na první dobrou jako Gervais nebo Louis CK. Trvá mi, než si na něj zvyknu. Ale nutno říct, že své vtipy a výstupy má výborně sestavené. Umí překvapit pointou, pohrává si s diváky. Chvíli vážně hovoří o politických tématech a za moment už vše zase obrátí ve srandu. Svůj status legendy si určitě zaslouží.(9.9.2019)