Atomové gymnázium

• USA Class of Nuke 'Em High (více)
Trailer

Místo hodin tělocviku tu po chodbách nahání mutanti nebohé školáky, místo hudební výchovy se souloží, chlastá a fetuje. Tromavillská střední škola je trochu jiná, než všechny ostatní. Učitelé poslední dobou pozorují nadměrný nárůst případů, kdy se jejich nic netušící student přemění v krvelačného mutanta. Stejný osud postihne i Warrena, který se svou krásnou dívkou Crissy zplodí po jednom nadmíru vyvedeném večírku lidožravé monstrum. Jak se zdá, za vším stojí místní atomová elektrárna. Počty studentů dramaticky klesají, na toaletách dávno není bezpečno a ke všemu se ještě blíží maturity... (oficiální text distributora)

Trailer

Omnibus

Atomová tráva, chuť do sexu dává!“ Zlé jazyky tvrdí, že ve školním kabinetu TROMA je to samý brak, vycpaná zvířata a fekální učební pomůcky, čili vše nezbytné k výuce problémové filmové mládeže. Já v kabinetu našel i neuvěřitelně vizionářský film, který o 37 let předběhl dobu. Kníraté dívky, chlapci s ňadry, žáci s kostmi v nose (nebo v rukách) a děti všech barev, od růžových a žlutých až po jedovatě zelené. Studenti tak pilní, že jim učivo leze ven i ušima, v jedné třídě s mentálně zaostalými dobytčaty s kruhy v nosních dírkách? Ideál moderní inkluzivní výuky. RADIOAKTIVNÍ OKÉNKO: [][] Co z něj září? Pohodička ve velíně jaderné elektrárny Tromaville, partnerského města Černobylu. Homer Simpson, vyvážející na kolečku radioaktivní odpad v elektrárně Springfield. Jeden můj oblíbený uživatel, pracující v JE Temelín. Ahoj Milane. :-) [][] Závěrečné vysvědčení: Jen ten, kdo maturoval na Tromaville High School, má ucelené brakové filmové vzdělání. ()

hippyman

totální oldskůlovej úlet o jednom takovém, v jádru normálním, gymplu... zelené a žluté blitíčko, zmutovaná zviřátka, piercingy, spreje, marihuana, zbraně - prostě klasická výběrová škola USA 80. let... béčkovost z filmu čpí víc než jaderné palivo, ale myslím, že ani nebyl účel si hrát na něco víc... je to prostě totální šit, ale místy je to docela vtipný a konec je prostě EPIC, takže na nějaký ten alko-bé-festiválek doporučuji. já to bohužel viděl střízlivej (když pominu 40 kapek stoptussinu), takže "jen" 50% ()

LION-MR.T

Já s nepochopitelných důvodů dávám za pět,protože jsem se od začátku filmu ksvěle bavil. Je pravda,že gymnázium neoplívá tolika hláškamy a blbostmi jak Kaufmanův a Herzův Toxický mstitel a ani takovými tvrhlosti,tady šlo spíše o teengerovskou komedii,mutanta mohli ukázat celého a mohl mít více prostoru,ale to jsou malé věci. Nahrává k tomu i dobrá hudba. ()

Ruut

Lepší TROMA film. Největším kladem filmu je jeho poměrně rozumná stopáž. O něco bláznivější než třeba Tromeo a Julie. Celkem povedené efekty. Děj neděj je zase spletenec šíleností. Původně jsem xhtěl dát 4 hvězdičky. Vzhledem k tomu že jsem viděl teprve nedávno a zas tak moc si z toho nepamatuju, tak dávám za 3. ()

Vančura

Správná šílenost, která je naštěstí dostatečně krátká na to, aby nestihla začít nudit. Podobnost s filmem Toxický mstitel je více než zřejmá a oba filmy mě bavily v podstatě stejně. Je to prostě sranda, na kterou nemá cenu uplatňovat nějaká náročná měřítka. Samozřejmě je to maximálně debilní až hrůza, ale právě v tom je to kouzlo - pro toho, kdo to dokáže docenit :) ()