poster

Nebojácný Frank

 • Česko

  Neohrožený Frank

 • USA

  Fearless Frank

Fantasy / Komedie

USA, 1967, 83 min

Režie:

Philip Kaufman

Scénář:

Philip Kaufman

Kamera:

Bill Butler

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Flego
  odpad!

  Jon Voight po svojom debute v tejto pojašenej komédii bez štipku humoru rýchlo pochopil, že tadialto cesta nevedie. Dementný rozprávač komentuje dianie vo filme a posúva ho ďalej aj pre analfabetov, ale najhoršie je, že každá akčnejšia scéna sa vlastne pred zrakmi diváka ani neodohrá, len ukážu jej dôsledky.(25.3.2011)

 • Tommassi3
  odpad!

  "Konat dobro znamená bojovat se zlem.." Ty krávo !! A nerežírovala to náhodou Angelina Jolie ?? ;) Těžko říct, zda skoro oscarový Philip Kaufman pochopil, že satira musí vždy něco konkrétního kritizovat, k něčemu se vymezovat, vyjádřit, v tomto Voightově hereckém debutu však nejsem schopen konkrétní cíle rozšifrovat.. Velmi těžkopádné a krutě, alespoň pro mě přes velkou snahu, nepochopitelné.. Přes nemalý počet velmi zajímavých nápadů ovšem platí Nebojácný Frank za opravdu příšerný hnůj..(20.11.2015)

 • Martin741
  odpad!

  Hnoj(16.2.2019)

 • Riverin
  *

  Nebudeme si klamať, je to strašná kravina, ktorá ma svojou demenciou neprestala prekvapovať celých 40 minút, ktoré som vydržala pozerať, inak by mi umreli všetky mozgové bunky. Ale! Boli to 60te roky a divné veci sa proste stávali. Plus Jon Voight bol zamlady fešák.(13.1.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace