Single Lady: Jízda v Óčku (TV seriál)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2017, 2 h 5 min (Minutáž: 10x12 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (43)

• Drirr

První díl působí chvíli celkem sympaticky a člověk věří, že by i scénář mohl mít hlavu a patu. Jenže po tom pátém musím konstatovat, že je to celé strašlivě o ničem. Kdyby to dohromady mělo jenom dva díly místo těch (zatím) pěti, vůbec nic by se nezměnilo. Nezachraňují to ani postavy, které už nejsou zajímavé, jen otravné.(20.5.2017)

Ze začátku jsem se zhrozil, co nám to tu Playtvak připravil za telenovelu. Nalákala mě ale Jana Plodková a tak jsem si říkal, že to hecnu a půjdu do dalších dílů. Nakonec jsem byl poměrně příjemně překvapený, jak jsem se začal těšit na každou další neděli a i když jsem tušil závěr, tak jsem pořád měl nutkání přemýšlet nad tím, co se v dalším díle bude dít. A víte co? Může za to hlavně Jana, protože ta předvedla tak parádní roli, že na ní byla vysloveně radost koukat. Oceňuji propojení s realitou v rámci TV Očko a také děkuji za zjištění, že někdo může žít například i takto. Ne-li hůř. Zároveň jsem rád za zakončení první série a mírně očekávám, co se bude dít v druhé. Každopádně věřím, že Jana nezklame a opět rozjede naprosto parádní potvoru. Podobnou roli totiž v českém televizním průmyslu jen tak dvakrát nenajdete a už jenom proto stojí za to tenhle mini-seriál zkusit.(20.6.2017)

• xxmartinxx

Single Lady jsem měl v plánu okázale vyignorovat, ten námět nemůže být víc odrazující. Pak jsem si všimnul, že za tím stojí tým Rozkoše. A skutečně - není to trapné. Problém je, že to není nic. Nedefinovaná hlavní postava se pohybuje v prostředí, které na ni pořádně ani nereaguje, a je to nesmírně unylé. Po čtyřech dílech vlastně nevím nic o ničem od vlastností protagonistky po žánr seriálu. Rudolfová musí točit festivalovky, uzamčená do krátkých anekdot tak trochu ztrácí smysl.(9.5.2017)

Viděno úplně náhodou, ale docela bavilo. Tahákem je pochopitelně Jana Plodková, která je uvolněná a přesná, samozřejmě nelze čekat, že se o komerčním médiu dozvíme něco „skutečného“ a tohle specifické prostředí nějak důkladněji prozkoumáme.(30.4.2017)

• Tom_Lachtan

Sice to není špatně natočené, ale je tu nesmírné množství postav, které se dají zařadit do kategorie "kreténi a krávy" a jelikož scénář nepotkal humor (myslím, že jsem se zasmál jenom jednou), tak je to hrozně otravné. Ty postavy jsou sice dobře zahrané, ale nudně jednorozměrné a od prvního dílu je jasné, kdo je kdo a jakou bude mít pozici v příběhu a nic dalšího interesantního tu fakt není. Není to špatné, ale rozhodně a definitivně to není ani dobré.(19.6.2017)

Námět rozhodně není špatný, ač bych nešel tak daleko, že bych seriál označil podobně jako pan Mužík, ředitel MAFRA TV, tedy "výjimečný, svěží a novodobý". Podobně jeho výrok, že Single Lady "je úplně tím nejlepším, co jsme v Playtvákovi zatím vyprodukovali", dle mého spíše svědčí o (dosavadní) tristní úrovni jeho produkce... Plodková je nicméně perfektní a zdatně jí sekunduje trio Stach + Šišková + Kopta. Zbytek je takový nanicovatý komparz. A to je zároveň i problémem celého "výjimečného seriálu", že působí strašně nevýrazně. Což o to, těch deset minut týdně tomu člověk v práci obětuje, ale žádná hitparáda to není... 60%(20.6.2017)

• InJo

Plodková tu zhýralou nesympatickou krávu hraje velmi dobře. Občas se povede i nějaký vtípek či narážka (potěšilo mě navážení se do jůtůberů v prvním díle), ale celkově je to zatím (po čtyřech epizodách) tak nějak bezradné a nevyhraněné...(11.5.2017)

• dO_od

// Peklíčko. Ale přitom úplně zbytečný, talent před kamerou je, Plodková má rozhodně na víc a kdyby jí někdo dal do ruky pořádnej scénář (nebo v tomhle případě prostě scénář), tak by to mohlo vypadat jinak. Teda za předpokladu, že by to někdo i natáčel na něco jinýho než na kameru z telefonu. No, co naděláme, žejo.(24.4.2017)

Krátký formát seriálu sluší, protože sledujeme plácání se v životě, práci a lásce jedné nešťastnice, co vyráží klín klínem a problémy řeší chlastem. O práci ředitelky televize, kterou ona údajně vykonává, se nedozvíme vůbec nic a ani o jejím zákulisí. Hlavní postava by mohla dělat jakoukoliv práci, na ději by se to moc neprojevilo, jen místo večírků vyšší třídy by si šla zachlastat do hospody u nádraží. Vše je soustředěné na hrdinčin destruktivní pomalý pád jejím nepříliš šťastným životem. Ale poslední epizoda ukázala víc: byla nápaditá a přitom logická. Vlastně dost dobrá. Škoda, že takový nebyl celý seriál a divák musel čekat na jedinou perličku navlečenou až na konci ošuntělého provázku. /26. 6. 2017/(26.6.2017)

• Bakllazaan

První patnáctiminutovka svym tempem připomíná spíše dvouhodinový film, ale přesto nám moc neprozradila o postavách. Vlastně ani o ději.(24.4.2017)

• pools

Ezotero Playtvak si hraje na Stream a nefunguje to.(26.4.2017)

• Wysch

Markétko(y), do čeho to zase lezete? Jako já vás strašně žeru a kvůli vám vydržím leccos, ale takhle amatérskou patnáctiminutovku jsem fakticky nečekal. Teda takhle, Markétko(y), vy jste samozřejmě skvělá(é) a vypadáte (zníte) posledních zhruba osm let pořád stejně, ale vy jste tak jediný pozitivum(a) tohohle rádoby cool a moderního ženskýho seriálu. Zaprvý dialogy snad nemohla psát ženská, protože nevěřím, že se holky takhle mezi sebou baví, zadruhý nevěřím, že za kamerou stál profesionál, případně že režisérka neviděla, jak amatérsky je kamera zmáknutá v detailech, a osvětlení se taky moc nepodařilo. Prostě to v první epizodě působí jako jeden velkej amatérismus spíchnutej horkou jehlou... tak horkou, že i ten youtubering je v porovnání s tímhle profesionální práce. Markéty, fakt vás žeru, a tak to nevzdám, ale bude mě to asi bolet. Prozatímní * jde jen za Markétami, pro které mám prostě slabost. Půl jde ke Stehlíkům, druhá k Jakšlový z Verony. upd Třetí epizoda má snad nejslabší... ehm... kameru doposud, a to je co říct. Asi se to točilo na mobil. upd2 Já bejt Óčko, tohle posílám rovnou k soudu. Aby nejsledovanější hudební televizi šéfovala píča, to ještě jo, ale děvka, co si libuje v koksu, mluví hůř než já nebo dlaždič, a disponovala IQ o hodnotě inteligenčního kvocientu vymlácenýho lustru... zkrátka aby tohle byla jakože reklama na Óčko, to bych se radši bejt ředitelem Óčka zeblil. Otřesný dialogy, otřesná kvalita produkce, otřesně napsaný charaktery. Plodková si ale asi tu vymaštěnou píču užívá dosytosti, ne že ne. upd ep07 Nodoprdelekurva. upd e10 No vida. Stačí opustit prostory Óčka, udělat z blonďatý krávy celkem uvěřitelnou blbku, přihodit Koptu na víc než na minutu a má to celý záblesky potenciálu. Chjo. Všechno zlý prej jednou skončí, tak to máme teda za sebou...(24.4.2017)

Výborná Plodková, ale jinak je mi z toho nanic asi spíš obsahově, takový slizký jako obor sám, občas i vtipný a trefný hlášky, občas přesčáru...., nicméně dokoukala jsem ze zvědavosti do 10. Kdyby to mělo víc jak 12 minut, tak se na to asi vykašlu. ;) Poslední díl mi přišel nejzajímavější.... Ještě si rozmyslím, jestli Playtvak jenom neplejtvá mým časem....(22.8.2017)

Plodková je pro roli Sabiny jako stvořená. Některé díly jsou dost povedené, jiné podprůměrné, ale jako celek mě to bavilo a klidně bych uvítal i další díly.(19.6.2017)

• Numinek

Jedna hvězda za to, že jsem se na to šla koukat už od počátku s nechutí a že jsem viděla jen jeden díl... A proč je na plakátu napsanýho něco v řeči mimozemšťanů z Arrival jsem nezjistila.(26.5.2017)

Jednotlive pribehy jsou az zalostne slabe. Silnou strankou tohoto serialu ovsem je vykresleni hlavni postavy Sabiny, kterou vytecne ztvarnila Jana Plodkova. Na to je radost se divat, myslim, ze takovych pitek bude v realnem zivote X.-). Zabavna je i jeji sekretarka, naopak taxikar Kopta uz me zacal nudit. Na prvni pohled to je cele blbost, ale neco do sebe to ma...(20.5.2017)

Fungovalo mi to až jako celek. Je potřeba to vydržet do druhé poloviny, pak to začne teprve trochu fungovat.(18.6.2017)

• mortak

Schizofrenní seriál. Nakousne sice mnoho témat (rozpadlá rodina, silné ženy navenek, uvnitř malé ztracené holčičky, hledající slabé chlapy, které mohou ovládat a ponižovat), ale hlavní je dělat humory, vypadat cool, a snažit se o rádoby drsnou mluvu, takže výsledek je dost přepálený a nevěrohodný.(29.4.2017)

První a poslední díl to zachraňují, jinak dost slabota. Ale Plodkové tato poloha sedí jak ulitá.(19.6.2017)

Janča Plodková mě prostě baví :-D ty její hlášky(1.6.2017)

• hansel97

Nesedí tomu krátkometrážní stopáž, která značně tříští děj a ve finále jsou plno dílů skeče o ničem. Nakonec to docela zachraňuje Plodková a občas obstojný humor, ale od Rudolfové bych asi čekal jinou úroveň.(25.6.2017)

<< předchozí 1 2 3