Single Lady: Jízda v Óčku (TV seriál)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2017, 2 h 5 min (Minutáž: 10x12 min)

Ze začátku jsem se zhrozil, co nám to tu Playtvak připravil za telenovelu. Nalákala mě ale Jana Plodková a tak jsem si říkal, že to hecnu a půjdu do dalších dílů. Nakonec jsem byl poměrně příjemně překvapený, jak jsem se začal těšit na každou další neděli a i když jsem tušil závěr, tak jsem pořád měl nutkání přemýšlet nad tím, co se v dalším díle bude dít. A víte co? Může za to hlavně Jana, protože ta předvedla tak parádní roli, že na ní byla vysloveně radost koukat. Oceňuji propojení s realitou v rámci TV Očko a také děkuji za zjištění, že někdo může žít například i takto. Ne-li hůř. Zároveň jsem rád za zakončení první série a mírně očekávám, co se bude dít v druhé. Každopádně věřím, že Jana nezklame a opět rozjede naprosto parádní potvoru. Podobnou roli totiž v českém televizním průmyslu jen tak dvakrát nenajdete a už jenom proto stojí za to tenhle mini-seriál zkusit.(20.6.2017)

• jarmik

Koukám na 1. díl a nevím, zda dokoukám. Ten umělý přehršel poangličtěných vazeb a přímo angličtiny ve vyjadřování postav, zejména největšího borce poradce, je velmi těžce stravitelný. Plodková zatím jediná působí jako alespoň průměrná, i když to je v tomto těžké... /// Nakonec 1. díl nebyl tak špatný, ale toho poradce už nechci vidět.(28.4.2017)

• soviczka

Začalo to slibně, skončilo o dost méně slavně... Plodková je boží a ten její evil smích mě ničil, ale sama to nezachrání. Zápletka s taxikářem už nemohla být průhlednější. Celou dobu čekám, co se skrývá za tou rádoby gay etudou s Polívkou a ejhle, on je prostě fakt gay. A co dámy viděly na tom slizounovi (rozuměj Plecháčkovi), to nikdy nepochopím. Takže zase nic moc no. Ale děkuji tvůrcům za obohacení mého slovníku o prcačku. Doufám, že ji co nejdříve využiji v praxi...(29.8.2017)

• Tom_Lachtan

Sice to není špatně natočené, ale je tu nesmírné množství postav, které se dají zařadit do kategorie "kreténi a krávy" a jelikož scénář nepotkal humor (myslím, že jsem se zasmál jenom jednou), tak je to hrozně otravné. Ty postavy jsou sice dobře zahrané, ale nudně jednorozměrné a od prvního dílu je jasné, kdo je kdo a jakou bude mít pozici v příběhu a nic dalšího interesantního tu fakt není. Není to špatné, ale rozhodně a definitivně to není ani dobré.(19.6.2017)

• Ukko

V tom seriálu je všechno špatně, navíc je nesympatický na všech frontách. Od filmařských glitchů v podobě odrazu štábu v okně, přes špatně nazpívanou píseň až po Janu Plodkovou, která je sice hlavní hrdinka, ale tak nějak vás vnitřně sere po celou dobu seriálu. Takže jediný komu se seriál může líbit jsou emancipované feministky jednadvacátého století, které nikdo nikdy nemiloval. Doufám, že to není tím, že takřka devadesát procent filmařského týmu tvoří ženy.(19.5.2017)