Single Lady: Jízda v Óčku (TV seriál)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2017, 2 h 5 min (Minutáž: 10x12 min)

Krátký formát seriálu sluší, protože sledujeme plácání se v životě, práci a lásce jedné nešťastnice, co vyráží klín klínem a problémy řeší chlastem. O práci ředitelky televize, kterou ona údajně vykonává, se nedozvíme vůbec nic a ani o jejím zákulisí. Hlavní postava by mohla dělat jakoukoliv práci, na ději by se to moc neprojevilo, jen místo večírků vyšší třídy by si šla zachlastat do hospody u nádraží. Vše je soustředěné na hrdinčin destruktivní pomalý pád jejím nepříliš šťastným životem. Ale poslední epizoda ukázala víc: byla nápaditá a přitom logická. Vlastně dost dobrá. Škoda, že takový nebyl celý seriál a divák musel čekat na jedinou perličku navlečenou až na konci ošuntělého provázku. /26. 6. 2017/(26.6.2017)

• Tom_Lachtan

Sice to není špatně natočené, ale je tu nesmírné množství postav, které se dají zařadit do kategorie "kreténi a krávy" a jelikož scénář nepotkal humor (myslím, že jsem se zasmál jenom jednou), tak je to hrozně otravné. Ty postavy jsou sice dobře zahrané, ale nudně jednorozměrné a od prvního dílu je jasné, kdo je kdo a jakou bude mít pozici v příběhu a nic dalšího interesantního tu fakt není. Není to špatné, ale rozhodně a definitivně to není ani dobré.(19.6.2017)

• Ukko

V tom seriálu je všechno špatně, navíc je nesympatický na všech frontách. Od filmařských glitchů v podobě odrazu štábu v okně, přes špatně nazpívanou píseň až po Janu Plodkovou, která je sice hlavní hrdinka, ale tak nějak vás vnitřně sere po celou dobu seriálu. Takže jediný komu se seriál může líbit jsou emancipované feministky jednadvacátého století, které nikdo nikdy nemiloval. Doufám, že to není tím, že takřka devadesát procent filmařského týmu tvoří ženy.(19.5.2017)

Výborná Plodková, ale jinak je mi z toho nanic asi spíš obsahově, takový slizký jako obor sám, občas i vtipný a trefný hlášky, občas přesčáru...., nicméně dokoukala jsem ze zvědavosti do 10. Kdyby to mělo víc jak 12 minut, tak se na to asi vykašlu. ;) Poslední díl mi přišel nejzajímavější.... Ještě si rozmyslím, jestli Playtvak jenom neplejtvá mým časem.... 19.11. tak zajímavé je, že Single Lady charakterizovali jako naprostou "krávu", tak Single man je normální chlap..... přeberte si to....(22.8.2017)

• dO_od

// Peklíčko. Ale přitom úplně zbytečný, talent před kamerou je, Plodková má rozhodně na víc a kdyby jí někdo dal do ruky pořádnej scénář (nebo v tomhle případě prostě scénář), tak by to mohlo vypadat jinak. Teda za předpokladu, že by to někdo i natáčel na něco jinýho než na kameru z telefonu. No, co naděláme, žejo.(24.4.2017)