poster

Jak to dopadlo!? (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2017, 45 min

Účinkují:

Jan Musil (mod.)
 • Tomiss13
  odpad!

  Pokud Musil nedopadl na samé dno již v Dementních a sehraných vztazích, tak teď už tam je určitě. Udělal ze sebe výstavního pristituta. Viděli jsme asi 5 minut a Honzík a zbytek scénáristů rozhodně nezklamali. Probíhal tam hrozný doják, kde paní, její "syn" a samozřejmě i Honzík předváděli plačtivý výstup. Ve chvíli, kdy zazněla hláška, jestli by jim slečna v zákulisí mohla podat kapesníky, jsem už opravdu šel do kolen... Kde se, do prdele, na takový sračky berou prachy?!(28.5.2017)

 • Chajimwitz
  odpad!

  Nelze najít v TV vysílání horší žumpu než TV Barrandov.Neustále se opakující pořady soudkyně Barbara,soudce Alexandr,do toho nějaký laciný kýč rakouské nebo německé produkce a korunu tomu všemu nasazuje neúnavný,ohavný teplouš Musil.Nejen že je absurdní,když takový úchylák rozdává recepty na rodinné štěstí,navíc je to pořad naprosto kreténský,těžko by to zachránil sebelepší moderátor,natožpak krajně nesympatický sodomita.(30.3.2018)

 • kingik
  odpad!

  Musil jsem chytit Musiliózu. Musilióza = prudká alergická reakce na všechny pořady, ve kterých se objeví oslizlý podvýživený padesátiletý plešatec s homo orientací jménem Jan Musil. Sta(de)bilně uvádí vlastně jen dva, ale i to stačí, aby se ze sangvinika stal cholerik. Tento jakýsi "sequel" k pořadu Nebezpečné stahy řeší vážně i nevážně, nejčastěji ovšem gej konejšivou formou, zinscenované post-trable špatně hrajících herců z rozbořených oblastních divadel, kde repliky nahazují myši, šváby, blechy a jiná přítulná zvířátka. Zabitý čas v třičtvrtěhodinovém tlachání na MoriBarrandovusu, tedy na televizní stanici, na které se ještě neobjevil normální pořad pro normální diváky. Jak to dopadlo je nasnadě. Všichni duchapřítomně posprejovali moderátorovi obličej a byl klid. Tedy jen do doby, až se vyhubená Musilióza zase vyskytne někdy někde znovu. Tehdy boj začne nanovo. Záhadou jen zůstává, jaká sorta diváků se Honzy Musila ptá, jak jednotlivé příběhy Nebezpečných stahů dopadly. Nechce se věřit, že může být někdo tak zatraceně naivní, že nerozpozná divadelní představení podřadné kategorie. To bude tou neléčenou Musiliózou. Tohle si nezaslouží jediné procento, jediný bod. 0/10(11.6.2017)

 • Necrotongue
  odpad!

  Ač nerad, musím uznat, že Jaromír Soukup ví, jak na to. Jeho stanice šíří mezi prostý lid neuvěřitelné sračky, které musí mít velmi dobrou sledovanost, díky tomu přibývají po značkou TV Barrandov stále nové kanály (přímo stoky), jež je třeba naplnit dalšími splašky. A tady přichází ta velká myšlenka zcela "nového" pořadu, kdy se na už odvysílanou přehlídku příšerných výkonů (záměrně nepíšu hereckých) vystupujících jedinců a exhibicionismu stárnoucího homosexuála, jediného spravedlivého a charakterního moderátora Honzy Musila, který neustále používá výrazy, jimž zjevně nerozumí a slovní spojení, či celé věty, které nedávají smysl, naroubuje pětiminutové zakončení (ideálně by tady seděl slovenský výraz dokrútka) a hle!, je zase vyděláno. Na závěr jsem si připravil věty s několika Honzovými oblíbenými výrazy. Byť se to fanouškům TV Barrandov nebude líbit, musím při vší úctě prohlásit, že jde pouze o zoufale odporný upgrade. Chtěl jsem to celé něčím zlehčit, ale to prostě není možné...(19.6.2018)

 • SOLOM.
  odpad!

  Soukup je vážně masochista a Honza Musil jeho dvorní šašek. Kolik ti dva spolu už natočili podobných sračkoidních pořadů a pořád je to baví „zas a znovu“. Jednou za čas „když to na mě zas přijde“, omylem přepnu na Barrandov a zbytečně ztratím pár hodin svého života, jen abych si dokázal, že žijí ještě větší kokoti, než znám ze svého okolí, nebo než jsem já sám…(8.1.2020)