Jak to dopadlo!? (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2017, 45 min

Jan Musil (mod.)
  • kingik

Musil jsem chytit Musiliózu. Musilióza = prudká alergická reakce na všechny pořady, ve kterých se objeví oslizlý podvýživený padesátiletý plešatec s homo orientací jménem Jan Musil. Sta(de)bilně uvádí vlastně jen dva, ale i to stačí, aby se ze sangvinika stal cholerik. Tento jakýsi "sequel" k pořadu Nebezpečné stahy řeší vážně i nevážně, nejčastěji ovšem gej konejšivou formou, zinscenované post-trable špatně hrajících herců z rozbořených oblastních divadel, kde repliky nahazují myši, šváby, blechy a jiná přítulná zvířátka. Zabitý čas v třičtvrtěhodinovém tlachání na MoriBarrandovusu, tedy na televizní stanici, na které se ještě neobjevil normální pořad pro normální diváky. Jak to dopadlo je nasnadě. Všichni duchapřítomně posprejovali moderátorovi obličej a byl klid. Tedy jen do doby, až se vyhubená Musilióza zase vyskytne někdy někde znovu. Tehdy boj začne nanovo. Záhadou jen zůstává, jaká sorta diváků se Honzy Musila ptá, jak jednotlivé příběhy Nebezpečných stahů dopadly. Nechce se věřit, že může být někdo tak zatraceně naivní, že nerozpozná divadelní představení podřadné kategorie. To bude tou neléčenou Musiliózou. Tohle si nezaslouží jediné procento, jediný bod. 0/10(11.6.2017)

• Tomiss13

Pokud Musil nedopadl na samé dno již v Dementních a sehraných vztazích, tak teď už tam je určitě. Udělal ze sebe výstavního pristituta. Viděli jsme asi 5 minut a Honzík a zbytek scénáristů rozhodně nezklamali. Probíhal tam hrozný doják, kde paní, její "syn" a samozřejmě i Honzík předváděli plačtivý výstup. Ve chvíli, kdy zazněla hláška, jestli by jim slečna v zákulisí mohla podat kapesníky, jsem už opravdu šel do kolen... Kde se, do prdele, na takový sračky berou prachy?!(28.5.2017)

• k4n9ur

Jak se můžete lidem tak vysmívat a hrát si na reality show když dobře víme nebo aspoň já a vy víte, že je to jenom trapný divadlo???? Tohle snad nemyslíte vážně. Každej neni tak blbej aby na to naletěl, že to jsou neherci (a to v opravdu velkym stylu) to neznamená že je to reality. Možná je to reality o tom jak se lidská odpadní hmota snaží "hrát". Od toho máte ale jiný pořad (vy víte jakej) a to už je fakt silný kafe i na vás!!!(21.8.2017)

• Chajimwitz

Nelze najít v TV vysílání horší žumpu než TV Barrandov.Neustále se opakující pořady soudkyně Barbara,soudce Alexandr,do toho nějaký laciný kýč rakouské nebo německé produkce a korunu tomu všemu nasazuje neúnavný,ohavný teplouš Musil.Nejen že je absurdní,když takový úchylák rozdává recepty na rodinné štěstí,navíc je to pořad naprosto kreténský,těžko by to zachránil sebelepší moderátor,natožpak krajně nesympatický sodomita.(30.3.2018)

• Tommassi3

A jak to dopadlo!? Přesně tak jak Musilo..(27.7.2017)