poster

NewGame

 • Česko

  New Game

  (festivalový název)
 • anglický

  New Game

  (festivalový název)

Dokumentární

Česko, 2016, 63 min

Režie:

Aleš Brunclík

Hrají:

Jan Svěrák
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LeoH
  ****

  Nad očekávání příjemná hodinka s tvořivými inteligentními lidmi a spoustou prudce koukatelného výtvarna; zvlášť jsem ocenil (a pro děcka bylo doufám poučné), že je vidět všechny ingredience nutné k dotažení věcí do konce – kromě nápadu, talentu a pracovitosti i správný mix naivního nadšení, bez kterého by to člověk nutně vzdal hned na začátku, a čirého obchodnického pragmatismu, bez kterého sebevětší nadšenci troskotají v půli cesty. Filmeček je i řemeslně zvládnutý, jde odněkud někam, ještě by se asi dalo tu a tam krátit, ale jinde jsou zas střihově vysloveně lahůdková místa. Jako někdejší středně náruživý hráč, nyní již nehrající kapitán rodiny, v nejmenším nelituju, že jsem se na tenhle studentský dokumentík nechal od plavčíků zatáhnout.(1.8.2017)

 • Akmodos
  *

  Hodinová reklama na počítačovou hru a její vývojáře mě jako dokument úplně minula. Jednu hvězdu dávám za vtipné komentáře uživatelů recenzentů hry, nebo kdo to vlastně byl.(18.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace