Luisa a Lotka (TV film)

• Německo

Das doppelte Lottchen

Rodinný

Německo, 2017, 90 min

Zpracování z roku 1950 se mi líbilo víc. Bez mobilů a zbytečných cingrlátek.(12.1.2021)

Neinvenční zpracování klasického tématu. Především fáze seznámení na táboře a následného objevení příbuzenství je trestuhodně odbyté a nevyužité. Za klad považuju herecký výkon dvojčat a svižný střih.(7.1.2021)

• ARI50

Holky prošli jste kolem odpadu! Sračky stylu jsem hrozně tlusta je až moc na mě debilní holky v debilním příběhu jedna slovní sračka za druhou nevím o co tady byla snaha ale vůbec se nepovedla bež si sama zaplavat na příč bouře.(5.10.2018)

• Bozvav

Prvoplánové, herecky mizerné (byť holky sympatické). žádná zápletka, dialogy debilní. Za mne nejslabší, co jsem kdy na toto téma viděla.(1.6.2020)

• Aljak

Milý rodinný film, ktorý je skôr priemernou oddychovkou ako nejakou výnimočnou drámou. Už od začiatku bolo v podstate jasné o čom to celé bude a každému zrejme bolo jasné v akom duchu sa ponesie klasická šablóna až k očakávanému záveru. Ale inak natočené to bolo vcelku solídne, len tá dramatická linka mohla byť veru o čosi markantnejšia. Takto mi to prišlo všetko akési príliš priamočiare a akoby jednoduché. Daný námet podľa predlohy Erich Kästner tu už bol vo viacerých variáciach, no v tejto podobe neprináša v podstate bohužiaľ nič prevratné.(22.3.2018)