Luisa a Lotka (TV film)

• Německo

Das doppelte Lottchen

Rodinný

Německo, 2017, 90 min

když máte plné zuby politiky a podíváte se na tenhle film ,tak vám to přijde jako velice příjemně strávený čas.Jen nesmíte přemýšlet o tom kolik je tam toho přitaženého za vlasy(7.10.2018)

• Aljak

Milý rodinný film, ktorý je skôr priemernou oddychovkou ako nejakou výnimočnou drámou. Už od začiatku bolo v podstate jasné o čom to celé bude a každému zrejme bolo jasné v akom duchu sa ponesie klasická šablóna až k očakávanému záveru. Ale inak natočené to bolo vcelku solídne, len tá dramatická linka mohla byť veru o čosi markantnejšia. Takto mi to prišlo všetko akési príliš priamočiare a akoby jednoduché. Daný námet podľa predlohy Erich Kästner tu už bol vo viacerých variáciach, no v tejto podobe neprináša v podstate bohužiaľ nič prevratné.(22.3.2018)

Pekný film o tom, že deti potrebujú oboch rodičov. Je super, že v tomto filme je vyjadrená podpora oboch rodičov pri výchove detí a že dievčatá spojili znova celú rodinu.(31.1.2018)

Taková trochu nudnější verze oblíbeného tématu zaměněných sester. Ale jsem rád, že jsem to viděl.(23.10.2018)

• ARI50

Holky prošli jste kolem odpadu! Sračky stylu jsem hrozně tlusta je až moc na mě debilní holky v debilním příběhu jedna slovní sračka za druhou nevím o co tady byla snaha ale vůbec se nepovedla bež si sama zaplavat na příč bouře.(5.10.2018)