poster

Temné síly

 • USA

  The Darkest Minds

 • Slovensko

  Tmavá myseľ

 • Velká Británie

  The Darkest Minds

Sci-Fi / Thriller

USA, 2018, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • VasaX
  **

  Slabá aspirace natočit další sérii fantasy filmů pro teenagery. Kromě toho, že to obsazením, výpravou, stylem a vlastně vším vypadá jako pilot tuctového seriálu musím říct, že nápad není zase tak špatný. První půlka, možná dvě třetiny, než se naplno rozvine hloupost scénáře a tím se zvýrazní ještě ne zrovna ukázkové herecké výkony, celkem ujde. Ve výsledku to ale není nic , na co by měl nezbytně člověk jít do kina. Nebo co by měl rozhodně vidět jindy.(11.8.2018)

 • MrHlad
  *

  Po útoku podivné nemoci zemřela většina dětí. Ty, které přežily, mají nadlidské schopnosti a lidé se jich bojí, takže je drží pod zámkem. Ruby se ale povedlo utéct a spolu s trojicí dalších hrdinů hledá tajemné místo, kde se údajně skrývají další desítky puberťáků, jakou jsou oni... Temné síly je banální young adult sci-fi, která je ve svých nejsilnějších momentech přinejlepším průměrná. Většinou je ale poměrně nehezká, nezajímavě zahraná a blbá, až to bolí. Nebrat.(9.8.2018)

 • T2
  **

  Rozpočet $34miliónovTržby USA $10,988,197Tržby Celosvetovo $21,834,391Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Skromná mutantská teen bejkovina, ktorej by skôr výzorom pasovala taká TV obrazovka, než plátna kín. Neviem či ešte niekoho môžu podobné filmy o záchrane sveta tínedžermi vôbec baviť. Koľko sme ich mali za posledné roky a ako všetky ""zle-nedobre"" dopadli? Dosť nepresvedčivá schématická zlátanina, kde sú tie prekvapivé zvraty tak okukané, že to všetko navôkol je tak ploché až hrôza. Dosť zle dopadá aj nastrelený romantický oblúk. Fakt zbytočnosť, kde moc toho nefunguje. /videl v kine: 40%/(14.8.2018)

 • Yoshitsune
  ****

  Jak dopadla tahle kombinace Divergence, Maze Runneru a X-Menů, s tím že plešatý chlap je zde zlý zmrd, co rád šikanuje děcka. A dopadlo to překvapivě dobře, navzdory všem rasistický a xenofobním řečem, co se vedly. Je tedy pravda, že finále mohlo hrát víc na nervy a ta akce, je taková nic moc. Ale film je silný, v něčem jiném a to je hlavní čtveřice hrdinů, mezi kterými je prostě ta správná chemie, rozdělení sil a to jak se navzájem doplňují. Ale pozor, to přátelství hlavních hrdinů, je zde dotaženo opravdu na vysokou úroveň a i ta lehká melancholie, která pak přeroste v regulérní depresi, je prostě parádní a dobře se na to koukalo. Neni to špatný, na to že režisérka a scénárista něco takhle velkého, dělají poprvé, jen pokuď bude dvojka, doladit napětí a tu akci, máte tady Asiatku která metá blesky, tak to použijte.(14.8.2018)

 • Jaro_slav
  *

  Neoficiální, ale upřímný text distributora: „Ruby jako jedna z mála přežila záhadnou epidemii, která zabila téměř všechny americké děti. Ale nemoc se neobešla bez následků, všem scénáristům, režisérům a ostatním tvůrcům žánru Teenage Postapocalyptic Dystopia Survival Shit-Fiction záhadně zmizely mozky.“ Pokud je vám -náct a i váš IQ má hodnotu -náct, jistě si to užijete. PG-13 rating by tu tudíž měl bejt přeznačenej na PG-18, vztaženo nikoliv k věku, nýbrž právě k výše zmíněný hodnotě IQ. Je zjevný, že bude pokráčko, ač tajně doufám, že tahle sračka si na to nevydělá. Přirovnal bych to k sérii Bludišťák, k Dávači či k Detergentu (jsem tak rád, že se SW herecky dostala mnohem dál). Nažehlený teenage pitomci putujou sluníčkovou přirodou, nehtíky maj stále pěstěný, fousky stále hladce oholený, pijou buhvíco, serou buhvíkde a samolepky z auta škrábou špachtlí, aniž by odřeli lak. Při použití X-Men feature jim zasvítěj oči a zazní dramatickej zvuk, při výmazu z paměti se efektně rozplynou, „Obliviate“ pytcho. DO PR DE LE !!! Tohle fakt dovede někdo myslet vážně? Jediná souhrnná rudá je tak za ten krátkej barevnej nápad na začátku konečnejch titulků, za lehce zábavnou roli Brienne z Tarthu a vlastně i za to, jak je to multikulti barevný a ještě celý umocněno další multikulti barevností. Tohle, jestli neni skrytý podprahový sdělení... A my se kdysi vysmívali Tvajlajtu, idioti!!!(12.8.2018)

 • - Natáčení začalo v dubnu 2017, natáčelo se v Georgii. (Varan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace