poster

Šingeki no kjodžin: Season 2 (TV seriál)

 • Japonsko

  進撃の巨人 Season 2

 • Japonsko

  Shingeki no kyojin Season 2

 • USA

  Attack on Titan

Animovaný / Akční / Drama / Fantasy

Japonsko, 2017, 12x24 min

 • Prometheus69
  odpad!

  Nevěřil jsem že to může být ještě retardovanějiší než už to bylo... ale žasnu... CO TO DO PRDE....! Bylo zase za píčovinu? Ty monstra, souboje... Speciální schopnosti... otřesný otevřený konec a nic, NIC ABSOLUTNĚ NIC NOVÉHO... co by stálo za zmínku! Ubgrade jsou stále grotesknější a hnusnější... Třeba postava skřeta ve kterém se skrývá krásná dívka! ROFLOLO!!! Co to kurva kouříte lidi že to pořád likujete? pro mě jasný odpad... Jedno z nejodpornějších nelogičtějších, nejzvrácenějších anime titulů na pokračování sračka, co jsem kdy viděl...(18.7.2017)

 • novoten
  *****

  I kdyby se jen zůstalo stát na jednom místě, prázdně se tlachalo a občas se libovolná jednotka střetla s libovolným titánem, měli by tvůrci úspěch zaručen. Ti ale nevsadili ani na bezhlavou akci, ani na natahování zápletky a místo toho veškerá očekávání staví na hlavu. Nechávají do děje vstoupit nové postavy, bez okolků kolem nich staví základy pro očividně velkolepé budoucí příběhy a právě ve chvíli, kdy už je toho dialogového napětí příliš, přijde scéna souboje, která vyrazí všem dech a opět tak dokáže, že tenhle Útok má na svou konkurenci pěkných pár pater náskok. V kombinaci s velmi střídmým kořením v podobě alespoň drobných mytologických novinek je z druhé série událost, na kterou se vyplatilo ony čtyři roky čekat.(9.8.2017)

 • Radek.SCH
  **

  Oj! Ne že by byla prví série kdovíjak dobrá, ale tohle je vyloženě průser. I přes poloviční stopáž tam je spousta hluchých míst a vysvětlujících flashbacků. A co mě štvalo už v první řadě se tady projevilo v celé své (ne)kráse - neustálý řev místo dialogů, spousta patosu, ubulenost, teatrální umírání. A nikam se to za ty čtyři hodiny neposune. Jen stále to samé hopsání kolem titánů a sekání do zátylků. Toť vše.(20.8.2017)

 • Starletka
  *****

  Určitě se našlo víc nenažraných nedočkavců, kteří stejně jako já ihned po skončení první série začali hltat mangu, tudíž pro nás mimo jiné odpadají momenty překvapení z plot twistů a mindfucků a to nejspíš ovlivní i celkový dojem, ALE! SNK je jedna z těch velmi mála výjimek, kdy anime adaptace je lepší než předloha, a to nejen kvůli akčním scénám, ale také díky dokonalému soundtracku a dabingu, které všemu přidávají ještě další rozměr, takže se nebojím, že bych byla zklamaná. Osobně si také myslím, že celková kratší délka je v tomto případě jen ku prospěchu, protože se aspoň prozatím vyhneme té neskutečně dlouhé, nudné části o politice, která mě málem donutila mangu dropnout, a od které to podle mě jde s celým příběhem od desíti k pěti. Ale nebudeme dopředu předvídat ani odsuzovat. Přece jenom anime je daleko živější a i ty místy značně ukecané pasáže se tak daleko hravěji ztrácí. Ale to si pokecáme až u další série. Teď nás přece jenom čeká to opravdu nejlepší. Mimochodem opening je těžce meh, takový mix obou předchozích, jak hudebně tak vzhledově, zato ending je naprosto, ale naprosto geniální. A taky mi dost chybí ta creepy tune, co vždycky hrála u názvu epizody, protože bez ní je to takové suché, i když ta co hraje úplně na konci v preview to dostatečně vynahrazuje. 10/10 a speciálně pro Fordzyho, který spoileruje v diskuzi, teď vypíšu kdo všechno umře: ... :D(1.4.2017)

 • Fordzy
  *****

  Čekali jsme dlouho, předlouho a jako jeden ze statečných jsem odolal pokušení čítati mangu, takže všechny plot twisty si náležitě užiji. První díl, nepřekvapivě začíná přesně tam kde skončila první série. Pokračuje v nastoleném trendu, předkládá nějaké to nepostradatelné mluvení, nádhernou akci a hned se na diváka valí další plot twisty a nové postavy. Po první díle jsem plně uspokojen a nedočkavě vyhlížím příští sobotu. Jen bych vytkl přítomnost CGI koní, které se do celého stylu nehodí, ale to je bohužel obecně problém dnešních anime. Opening ani Ending svojí kvalitou nepřekvapili (to snad ani nikdo nečekal), ale překvapili přítomností mindfucků a náznaky plot twistů. Zatím plný počet a očekávám, že to tak i zůstane. P.S Byl bych rád kdyby čtenáři mangy nepsali spoilery ani náznaky spoilerů do komentářů :)(2.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace