poster

Eromanga-sensei (TV seriál)

 • Japonsko

  エロマンガ先生

 • USA

  Eromanga Sensei

Animovaný / Komedie / Romantický

Japonsko, 2017, 12x24 min

 • SaMaeL98
  *****

  Anime jsem začal zbožňovat teprve nedávno, takže nemám tento seriál s čím porovnávat. Každopádně se považuji za vcelku náročného diváka v jakémkoliv žánru. Mně se toto anime velice líbilo. Obsahovalo vše, v co jsem doufal: Humor, Trochu lechtivé erotiky, cute anime postavy a hlavně děj, který mě vůbec nenudil. Dovoluji si dát 5 hvězd.(17.7.2017)

 • DaweForeman
  *

  Je vidět, že autor je příliš ujetej na mladší sestřičky a v mnohém to kopíruje jeho předchozí počin OreImo. Tentokrát to není až tak suchý (nudný), ale zase se tu člověk pohybuje v určitých etických pochybnostech. Ale když od toho odhlédne, tak dejme tomu, že z ujeté romantické ecchi komedie si užije tak max některé ty komediální části. Píšu schválně některé, protože když už nebudu zmiňovat ten etický fakt, tak je tu opět spousta takových těch situací, kdy hlavní hrdina je takový extra ňouma, že to až rozčiluje, než pobaví. Obecně by tomuhle počinu prospělo, kdyby všem postavám přidali na věku a pak by možná i ta dramatická část (probírající se shut-in, vyrovnávání se s minulostí a řešení komplikované životní situace) mohla stavět na lepších podkladech a být tak mnohem zajímavější. Animace je dobrá a hudba nic moc.(25.6.2017)

 • Scalpelexis
  *

  [Shlédnuto 5 epizod, drop] Říkám si, jestli nejsem moc out, když se najednou všichni jmenují Masamune. Mix kresby ze SAO a kombinace sourozenecké dvojice + styl života z No Game, No Life (hlavní postavu dabuje dabér z obou těchto seriálů; náhoda?) nám prozatím představuje komedii ze světa střední školy (dlouho nevídané) + tvorby mangy (taky jsme ještě neviděli, že?). První dil nepřinesl vůbec nic převratného: Seznamka s ústřední dvojkou, pár pokusů o vtip, ale fakticky bylo úspěšně zakryto další směrování. Jistě, skepticky odhaduju vláček plný klišé, ale rád se nechám překvapit a doufám v svěží vánek. Plnohodnotný průměr ve všech ohledech. Edit po 4. epizodách: Za sebe nemůžu říct, že se jedná o takový průser, i když ke kvalitnímu výtvoru to má skutečně daleko. Sourozenecká dvojička (ano, onen náběh na incest je rušivý a nesoukrevnost není pro mě výmluva) mi nepřijde vůči divákovi empatická a tak záhadně je nejlepší postavou až konkurenční manga spisovatelka od vedle, která se zprvu tvářila jak nějvětší protiva (ach, ty tsundere charaktery). Příběh je tvarovaný ideálně pro lidi s mírným sklonem k pedofílii, s tím také žel souhlasím. Dávám tomu drobné naděje, ale k dropu to má hodně blízko. Edit po 5. epizodě: Ok, všechno zpátky, pochybnosti byly potvrzeny, tohle je fakt trapas. Není možné, aby 12tiletá holčička kreslila polonahotinky, byla fetišistkou do kalhotek a zamilovaná do svého bráchy. Takový kombo..uf..mizím. Drop.(8.4.2017)

 • Starletka
  odpad!

  Sledováno v rámci Anime-Planet Lottery Game Spring 2017. Jestli bylo účelem tohoto anime vyvolat zhnusení až fyzickou nevolnost, tak se mu ti daří naprosto skvěle. Kdyby to byl obyčejný, perverzní harém, ok (takových už bylo). Kdyby to byl seriál zaměřující se na vztah dvou sourozenců, ok (i kontroverzní témata dokážou být podána zajímavě). Kdyby to byl seriál o malých holčičkách, ok (za předpokladu, že by se chovaly jako děti). Ale proboha, kombinovat tohle všechno dohromady?!? Který chorý mozek?!? Ne, fakt mi nedělá dobře sledovat partu 12letých (slovy: DVANÁCTILETÝCH) malých holčiček, které se neustále promenádují ve spodním prádle nebo rovnou nahé (což musí být samozřejmě zdokumentováno ze všech možných i nemožných úhlů), do toho vydávají mučivé, kňučivé zvuky a mluví o tom jak rády olizují kalhotky a milují ochinchiny. Pomoc. Ne, víte co je na tom všem nejhorší? Že se najdou lidé, kteří se na tohle dívají dobrovolně a rádi. 0/10(12.4.2017)

 • Jeoffrey
  *

  Tohle anime má hned několik problémů... Ano, je to komedie a člověk by tak neměl brát věci, které tady vidí tak úplně vážně, ale řekněme si upřímně, že jsou věci, které už jsou hodně přes čáru. S tím, že je to v podstatě o romantické lince mezi nevlastními sourozenci bych se asi ještě smířil, i když pořád je to pro mě nepochopitelné a nepředstavitelné a berlička, že nejsou "spříznění krví" mi k odstranění té divné pachuti příliš nepomáhá. Fakt, že hlavní hrdinka je tou nejpodivnější kombinací zakřiknuté a roztomilé dívky, která se bojí vylézt z vlastního pokoje a zároveň i perverzního nadrženého autora erotických obrázků, bych považoval spíš za hodně divný, než za jakkoli urážlivý. Co mě ale opravdu hodně štve je až neskutečně přehnaná sexualizace všech těch roztomilých děvčátek. Dobře, možná, že někoho tohle baví, ale jsou věty, které by se do úst dvanáctiletých dívek dávat prostě neměli a ty neustálé záběry a vilná kamera působili většinou hodně debilně... Vrcholem nevkusu je poslední díl, který už je z velké části opravdu jen pedofilní úchylárna, kterou jsem už ani já, i když fanoušek roztomilých věcí, nedokázal sledovat bez studu. Takže i když to občas bylo roztomilé a říkal jsem si, že i přes všechny ty obrovské nedostatky, jistou nebezpečnost a zvrácenost se mi to nechce úplně strhat, musím nakonec uznat to, že tohle anime se obhájit příliš nedá... 2/10(25.6.2017)

 • - Na konci 11. epizody 1. série s názvem How the Two Met and Future Siblings prochází hlavní hrdina Masamune Akihabarou a míjí hlouček mladých lidí, kteří se baví o jeho práci. Nejedná se však o jen tak nějaké studenty, ale o postavy z anime Oreimo 2 (od r. 2010), které vytvořilo, stejně jako anime Eromanga-sensei, studio AIC Build. (EMIA)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace