Kenka bančó otome: Girl Beats Boys

• Japonsko Kenka banchō otome: Girl Beats Boys (více)

Epizody(12)

Shishiku Academy je chlapeckou střední školou, na které se schází rodinní příslušníci členů jakuzy, mladí vyvrhelové, rváči a další problémová mládež. Být nejlepším studentem na této škole znamená, že musíte přeprat všechny ostatní a stát se tím nejlepším rváčem ze všech. Právě sem přichází v přestrojení dívka Hinako, která ještě donedávna žila v nejrůznějších sirotčincích a neznala nikoho ze své rodiny. Děvče sem místo sebe poslal mladý chlapec Hikaru, kterého nedávno poznala a který tvrdí, že je jejím dvojčetem a že oba jsou dětmi vůdce mocného klanu jakuzy Onigashima. Hinako má však hodně ostré lokty, tvrdé pěsti a drsný život v sirotčinci ji naučil, jak se prát. Tak začíná cesta mladé dívky v přestrojení za chlapce, která míří až na post nejlepšího studenta této drsné chlapecké školy. (Jeoffrey)

Jeoffrey

Silné a sympatické děvče převlečené za chlapce ve škole plné drsných a charismatických mladých mužů... Cílová skupina je jasná a po těch pár dílech si dokážu i rychle domyslet, že k tomuhle je určitě i nějaká hra na PC nebo do mobilu. Při lepším rozvedení a většímu počtu minut na díl by to však nemuselo být vůbec špatné. Musím pochválit souboje a jejich provedení, stejně jako vložené komentáře některých postav k určitým situacím (ve stylu např. Mafie 3). Bohužel ani tohle však nemůže zachránit fakt, že díky své krátkosti dostávám spíš útržkovitý seriál zaměřený na souboje se snahou o nějaké pozadí k jednotlivým charakterům i situacím. Tato snaha však díky nedostatku prostoru vychází povětšinou na prázdno. A tak mě příběh nezaujal tak jak by měl, k postavám jsem si budoval jakýkoli vztah velice těžko (navíc vlastně bez úspěchu) a celé je to prostě jen jeden velký tah od souboje k souboji, který mě začal nudit. Pro fanynky bishíků tam bude málo "hloubky" a prostoru pro pozorování, pro fanoušky soubojů tam bude málo akce a pro ty co čekají příběh tam bude jen jakási podivná dějová "sekaná"... Drop po 4. díle a 3,1/10 ()