Reklama

Reklama

Mladí Titáni: Jidášova smlouva

  • USA Teen Titans: The Judas Contract

Pod vedením Starfirea dokázali Mladí Titáni – Beast Boy, Raven, Blue Beetle, Robin a čerstvý navrátilec Nightwing – vybudovat nezlomný tým pro nikdy nekončící boj se zlem. Jenže nejnovější členka, tajemná a mocná Terra, tento stav nejspíše změní. Mezitím se probudí dávné zlo – Bratr Blood - a ve stínech číhá známý nepřítel Deathstroke. A oba se chystají udeřit. V příběhu plném nečekaných zvratů, intrik, dobrodružství a zrady budou Mladí Titáni nakonec muset svést bitvu s nepřáteli i svými vlastními pochybami, aby znovu stmelili tým a překonali temné síly kolem sebe. (Magic Box)

(více)

Recenze (34)

Shakers 

všechny recenze uživatele

Sam Liu natočil pár dobrých animákov a toto vyzerá v akciách tiež celkom dravé a nápadité, akurát mám problém s postavami. Mňa mladí titani moc nebavia. Okrem Nightwinga ma nikto nezaujala a ani ten tu nemal moc priestoru a záporáci alebo príbeh ma tiež úplne nestrhli. Taký lepší priemer, ale baví akciou. 65% - 3* ()

Kothy 

všechny recenze uživatele

Další animák od DC, tentorkát o Teen Titans. Před tímto filmem jsem je příliš neznal. Je to vlastně mladší obdoba Justice League. Hlavní záporák je vůdce náboženské sekty Brother Blood, který jim chce ukrást schopnosti a stát se bohem. Jde po nich i Deathstroke. Naši partu ale jen tak něco nerozháže. Dočkají se i zrady jednoho z členů. "Mám jeden milion followerů." :D ()

Reklama

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Triviálny predvídateľný príbeh, nudné postavy, mizerný záporák. Ani neviem koľká v poradí ďalšia fádna akčná nuda v DCUAOM, že už ma aj unavuje nostalgicky spomínať na filmy, ktorými táto séria začala. Celkom ľutujem tých animátorov, ktorí si dávajú toľko práce na niečom, čo malo byť hodené do koša vo fáze prvého draftu scenára. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Páni, nic extra jsem nečekal, ale je vidět, že si Warneři pohrávají i s těmi spin-offy a to je tu pojítko jen přes Nightwinga. Ale nenudil jsem se ani chvilku a ačkoliv je vidět, že do animace přebytek peněz úplně neteče, určitě se k dalším filmům vrátím. PS : Terra je ultra mega cool. .. 75% ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

V 80. letech patřili Teen Titans mezi topky George Péreze. Věnoval se jim dlouhá léta a vedle Wonderky a Avengers pro Teeny vytvořil ty nejlepší věci. O filmové adaptaci se spekulovalo dlouho, takže současný animák musel překlenout hodně času. Zmizela studená válka, tým se změnil a zatímco dříve Teeni plánovali takové dospělácké společenské události jako svatbu, současní Teeni mají blíže k dětem, než k mladým dospělým. To ostatně opisuje dlouholetý trend v DC, které dělá vše pro to, aby juvenilní roky trvaly nejlépe navždy. Každopádně je skvělé, že česky vyšel původní komiks z roku 1984 i tento film a je tak možnost si pohodlně srovnat obojí. ()

Galerie (53)

Zajímavosti (4)

  • Komiksová předloha „Judas Contract“ byla již dříve zpracována ve 2. sérii seriálu Teen Titans (2003). (Caszidy)
  • Postava Terry se poprvé objevila v komiksu „New Teen Titans #26“ v prosinci 1982. Autorem textů je Marv Wolfman a George Pérez se postaral o kresbu. (Caszidy)

Reklama

Reklama