poster

Mladí Titáni: Jidášova smlouva

 • USA

  Teen Titans: The Judas Contract

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2017, 84 min

 • malylada
  ****

  Mladí titáni jsou oživení DC universa a rozhodně mi seděli více, než počáteční příběhy Batmanova syna. První polovina na mě působila malinko dětinská, narychlo splácané jednotlivé vztahy a krom hláškujícího Garea to docela drhne. Druhá polovina více rozkryje zápletku, akce začne být našlapaná a výborně se začne pracovat s jednotlivými hrdiny. Závěr graduje až do epického konce, který podporuje výtečná hudba. Poslední pasáž patří rozhodně k tomu nejlepšímu, co DC vyprodukovalo a režisér zůstane v mém hledáčku.......8/10(23.5.2017)

 • iXtr3m3
  ***

  Videl som ďaleko lepie DC animáky. Čo nenávidím, tak detské hrdinské postavy na čele s Damiánom. Škoda premrhaného potenciálu Deathstrokea, mohol byť v plnohodnotnom dospelejšiom animáku proti Batmanovi, alebo to mohlo byť celé proti Justice League.(15.4.2017)

 • zelda82
  ****

  Aneb kdyz animovany bijaky od DC maji lepsi postavy, drajv a emocionalni hloubku nez stamilionova nuda od Zacka Snydera(29.4.2017)

 • Davies182
  ****

  Bomba teenagerská parta do animované nepohody aneb DC týmovka, jak má být! Akční, vtipná a lehce temná. Zdravíme z trailerů směšně vypadající Justice League!(11.4.2017)

 • SonGokussj
  ****

  Na to, že je to Teen titans, tam byly elementy vcelku ne pro Teens :-) Ano. Odlehčená verze dospělejších DC animovaných filmů, ale i tak velmi pěkná, v mnoha případech příjemně překvapila a celkově prostě "Ok" :-) Pro fanoušky Teen Titans určitě povinnost. Hlavní hrdinka Terra (v přehladu Země) měla opravdu dobrý vývoj, silné reakce a velmi sexy postavu :-D Co si budem nalhávat, jestli je to pro Teens, tak tam toto téma bude vyzdvihnuto. A to ne ojediněle. A je to jen dobře :-) Příjemně jsem se bavil. 70 %(5.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace