Reklama

Reklama

Ohnivé oslavy

(pořad)
  • Česko Pyros: Kresba ohněm (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

1. Oheň a led Montrealská pyrotechnická firma GFA má novou zakázku: odpálit ohňostroj na speciálním plavidle na karnevalových slavnostech v Quebecu. Podaří se jim to i navzdory silnému větru?

2. Šťastný Nový rok Tým připravuje ohňostroje na novoročních oslavách v Quebecu a Rio de Janeiru. Půjde vše s radostným jiskřením? Philippe si navíc omrkne nejúspěšnější pyrotechniky Španělska.

3. Bod zlomu GFA zažívá veřejnou potupu, když se kvůli nedbalým chybám nezdaří ohňostroj na oslavách dne Sv. Jana Křtitele. Bude se týmu dařit lépe ve Vancouveru?

4. Žádný prostor pro chyby Při oslavách ve městě Sainte Agathe překazí ohňostrojovou show silné bouře. Petite je na soutěži pyrotechniků ve Francii. Zazáří lépe než jeho konkurence?

5. Byla to temná a bouřlivá noc Porouchaný výtah na jazzovém festivalu představuje nebezpečí, že v něm uvízne tým pyrotechniků. Podaří se jim odpálit ohňostroj včas? Maudina prezentace v Kanadě neprobíhá dobře.

6. Během největší soutěže ohňostrojů se přižene náhlá záplava deště a smete sestavu pyrotechniky, kterou tým připravil. V Berlíně tým usiluje o zlato.

7. Vodopády Tým závodí na mezinárodní soutěži pyrotechniků v Blackpoolu. Je to jejich velká šance zapomenout na porážku v Berlíně. Podaří se jim tentokrát zvítězit?

8. Odpal na střeše Philippe v Mexiku napěchuje střechu katedrály ze 16. stol. výbušninami. Zalíbí se však tato podívaná i divákům? A v Jižní Koreji je náš tým pyrotechniků ohňostroji skutečně oslněn.

9. Velká show Tým firmy GFA přináší svůj doposud největší ohňostroj u příležitosti oslav Dne Kanady na Parliament Hill. Začátečnická chyba však na moment ohrozí onňostroj i pověst firmy.

10. Kongo Philippe a jeho bratr Mathieu letí do Konga připravit největší ohňostrojovou show, jakou tato země kdy viděla, u příležitosti oslav Dne nezávislosti.

11. Mexické plameny Tým GFA letí do Mexika připravit ohňostrojovou show na oslavy Dne nezávislosti. Pořadatelé pro ohňostroj určili místo hned vedle školy, věznice a restaurace s doškovou střechou.

12. Zelenáč na střeše Phil a Eric se ocitnou na prestižní akci v Británii. K dispozici mají tým s nedostatečným počtem pracovníků a v této situaci se setkávají se silným obchodním konkurentem.

13. Barcelonské noci Tým firmy Pyros se vydává do Španělska, kde ho čekají tři bláznivé ohňostrojové show včetně šíleného běhu ohně ulicemi Barcelony.

14. Istanbul Phil a Eric tvrdě pracují na tom, aby se předvedli v co nejlepším světle během ohňostrojové show na vodě v Istanbulu. Podaří se jim diváky oslnit?

15. To není fér Seb a Phil musí během přípravy ohňostrojové show na mezinárodním turnaji v kriketu pořádně zabrat. Bude však jejich snaha po zásluze oceněna?

16. Silvestrovské oslavy Phil a Eric nakládají 30 000 náloží pro ohňostrojovou show v Chille během nejúchvatnějších oslav konce roku na celém světě, když se Phil náhle rozhodne, že chce odejít z firmy. (Discovery Channel)

(více)

Galerie (11)

Reklama

Reklama