poster

Byeongwonseon (TV seriál)

 • Jižní Korea

  병원선

 • anglický

  Hospital Ship

Drama / Romantický

Jižní Korea, 2017, 32x35 min

 • Zíza
  **

  Ničím to nevyčnívá. Ani to nedokáže pořádně zaujmout. Herecké výkony jsou standardní na takové korejské seriály. Všechno ovšem také jede podle standardní lajny jako v jiných takových seriálech. Proto jsem přestala koukat u 28. dílu a fakt mě absolutně nezajímá, co bude dál. Už jen to, že jsem to dotáhla do 28. dílu mi přijde jako ztráta času, který jsem mohla věnovat zajímavějším sériím.(13.10.2017)

 • Krysap
  ***

  Tohle je taková ta klasická lékařská záležitost, poměrně dost zidealizovaná, s nepříliš reálnou hlavní hrdinkou, která odoperuje všechno od transplantace orgánů až po přišití amputované ruky. Kdo máte rád lehce přislazené příběhy o lékařích, jejich pacientech a různých životních trampotách (které samozřejmě mají svojí mez), pak se Vám to bude určitě líbit.(28.12.2017)

 • - S hlavní mužskou rolí bylo zprvu spojováno jméno Jin-hyeok Choi. Sto osmdesát šest centimetrů vysoký jihokorejský herec, známý například z povedeného historického seriálu Gu Family Book z roku 2013, ale nabídku seriálových tvůrců odmítl, a tak se v hlavní roli nakonec objevil herec takřka stejně vysoký, jen tedy o šest let mladší, Min-hyeok Kang. (Conspi)