"Thirst Street" je nakoniec celkom zaujímavou artovou romantickou drámou. Neviem kam do toho vstupuje komédia, ale to nebudem riešiť. Myslím si, že ide o celkom vizuálne zaujímavý film. Práca s kamerou je skvelá a niektoré zábery (najmä v tme) sú nádherne zafarbené. A okrem toho ich skvele dopĺňa soundtrack, ktorý skutočne vie správne navnadiť atmosféru. Lindsay Burdge je dobrou hlavnou hrdinkou a musím povedať, že mi bola spočiatku aj celkom sympatická. No to sa postupom filmu zmení. V podstate sa celkový pohľad na tento film bude neustále meniť, lebo sa o postavách dozvieme viac a jednotlivé situácie na nás začnú viac doliehať a budeme ich schopní pochopiť z pohľadu ostatných. Takže to ma film skutočne príjemne prekvapil. Príbehovo to má pár prekvapení, ale väčšinou môžete presne odhadnúť kam niektoré scénky budú smerovať a viac-menej to odhadnúť. No sú tu aj silnejšie a kvalitnejšie. Ako napríklad scénka na lavičke. A ten sen k tomu bol bravúrny. Ako celok si myslím, že film funguje, no rozhodne to nie je film pre divákov, ktoré nemajú radi artové filmy. Tí budú skôr z toho frustrovaní. Podľa mňa. Ale pre mňa to na jedno zhliadnutie stačilo. Vrátiť by som sa k filmu určite nevrátil. Hodnotenie: B-(14.4.2018)