Záhady tela (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Slovensko, 2017, 30 x (51-62) min

Ivan Holub

Peter Kubela

Marián Miezga (mod.), Anna Šišková, Kristína Farkašová-Tormová, Richard Stanke, Vladimír Kobielský, MUDr. Barbora Brezová, PhD, Henrich Plátek, Zuzana Martínková, Alena Pajtinková, Matúš Kvietik, Pavol Plevčík, Zuzana Porubjaková (vyp.), Judita Hansman (vyp.), Vera Wisterová, Michal Hudák, Tomi "Kid" Kovács, Marcel Forgáč, Dušan Domanský (vyp.), Michaela Mikulášová-Čobejová, Oľga Belešová, Ady Hajdu, Roman Pomajbo, Katarína Brychtová, Martin Nikodým, Dagmar Dianová, Andrej Bičan, Eva Pavlíková, Zuzana Fialová, Ľuboš Kostelný, Marcel Ochránek, Iveta Malachovská, Marcel Merčiak, Slávo Jurko, Richard Lintner, Zuzana Tlučková, Viki Ráková, Andy Kraus, Peter Marcin, Katarína Knechtová, Katka Koščová, Peter Cmorík, Martin Harich, Lujza Schrameková Garajová, Ľubica Čekovská, Sáva Popovič, Matej Sajfa Cifra, Táňa Radeva, Marek Majeský, Marián Labuda ml., Viktor Horján, Zdena Studenková, Braňo Kostka, Anikó Vargová, Csongor Kassai, Martin Mňahončák, Filip Tůma, Dominik Hrbatý, Ibrahim Maiga, Adela Vinczeová, Braňo Jobus, Juraj Šoko Tabaček, Eva "Evelyn" Kramerová, Zuzana Kubovčíková Šebová, Kristína Turjanová, Maroš Kramár, Juraj Hrčka, Martin Malachovský, Sväťo Malachovský, Tomáš Bezdeda, Adam Ďurica, Petr Vacek, Martin Dejdar, Ján Gordulič, Eva Urbaníková, Mário "Kuly" Kollár, Martin Madej, Thomas Puskailer, Marianna Ďurianová, Jozef Vajda, Vlado Voštinár, Viliam Stankay, Jaro Bekr, Laci Strike, Mário Radačovský, Peter Modrovský, Viki Petrášová, Henrieta Mičkovicová, Dominika Kavaschová, Alexander Bárta, Milan Ondrík, Ján Kuric, Mirka Partlová, Slávka Halčáková, Tomáš Palonder, Zdeněk Izer, Bára Štěpánová, Zuzana Vačková, Sima Martausová, Peter Batthyány, Miroslav Noga, Štefan Skrúcaný, Monika Hilmerová, Nela Pocisková, Michaela Majerníková (vyp.), Miko Hladký, Lukáš Adamec, Samo Tomeček, Helena Krajčiová, Halina Pawlowská, Ján Jackuliak, Gabriela Marcinková, Hana Gregorová, Jožo Pročko, Tomáš Hudák, Anči Strike, Zuzana Kanócz, Juraj Loj, Jakub Lužina, Jakub Rybárik, Martin Meľo, Martina Dolná, Attila Végh, Ján Žgravčák, Július Hudáček

Komentáře uživatelů k TV pořadu (15)

Musím povedať, že táto relácia sa diel od dielu rapídne zlepšovala, až nakoniec úspešne povstala z popola a ja som si rád sadal pred každý nový diel, ak som mal čas. Súťažiaci, nuž, hmmm, viete, ako to s nimi chodí. Niektorí dobrí, niektorí zlí. Ale všimol som si čudný paradox, že čím menšia hviezda, tým zaujímavejší hosť/človek. Plusom sú originálne súťažné disciplíny. Napr. v jednej sa hosť zmení na časť ľudského tela alebo chorobu (!), moderátor povie „nemám rád úpal“ a ak ste „hlava“, mali by ste sa prihlásiť a tým pádom získate body. Hravosť projektu dotvárajú vtipné videá a scénky. Nakoniec som si zvykol aj na moderátora, ktorého inak ako herca nemusím.(30.6.2018)

• MM_Ramone

"Záhady tela". Keď som videl na obrazovkách STV tento nový zábavno-súťažný kvíz, tak sa u mňa veru prejavili nepríjemné záhady tela. Dostavila sa silná nauzea. Chcelo sa mi z toho zvracať. Bolo mi na gŕcanie. Keby sa to objavilo v niektorej hnojáckej komerčnej súkromnej TV, tak to len proste hodím do odpadu a viac sa nad tým nepozastavujem. Lenže v prípade verejno-právnej RTVS, ktorá ma každý mesiac vydiera povinnou daňou v podobe koncesionárskych poplatkov, ma poriadne sere a dvíha mi tlak, že sa tam produkuje takýto odpad!(11.5.2017)

• carlos 2010

Prebratá relácia s veľmi slabým moderátorom.(27.7.2017)

Výborná relácia. 80%(5.1.2018)

Priznám sa, že som si na sobotný večer namiesto filmu zvykol na Záhady tela. Zábavný program so zvláštnym formátom, pri ktorom sa niečo dá aj dozvedieť, aj keď to nemusí byť práve to, ako obviazať nos alebo ucho. Moderátor si melie vždy svoje, múdra doktorka je sympatická, väčšina scénok má nápad a pointu, a hostia sa vždy vydarili. Jednoducho lepší priemer.(2.12.2017)

• Arkanoid

Sem-tam sa divák dozvie vďaka odborným vsuvkám niečo užitočné o tele, no čo sa týka zvyšku, čo tvorí väčšinu a sa snaží za každú cenu zabaviť trápnymi vtipmi nie je relácia vôbec prínosná.(2.6.2018)

Celkom slušná show no niektoré otázky sú podané vážne divne a porovnavanie kalorických hodnôt jednotlivých jedal neobsahovalo žiadnu gramáž takže veľmi ťažko uhadnutelné to potom je skôr len čistá tipovacka...ale čo sa týka vzdelávania mladistvých a často aj dospelých je to fajn (59%)(5.5.2017)

• Arsenal83

Ak je Miezga moderátor, tak ja som nervový chirurg. Polodebilná „show“ so skrachovanými hercami, určená ovciam. Odpad nedávam len preto, že tu máme aj iné kúsky ako Farma. A niekedy sa tu dozvieme aj zaujímavú informáciu.(17.5.2017)

je to fajn, moderator je sympaticky, hostia tiez. Je to zaujimave a niekedy aj zabavne(22.5.2017)

• tahir

Zaujimavy namet, slaby moderator, komplikovany format, velmi zle a zavadzajuco formulovane otazky, zbytocna snaha za kazdu cenu nachytat divaka a hosti. Dobre vediet v STV.(21.5.2017)

Mohla to byť dobrá vedomostno-zábavná relácia. Moderátor slabý, odpovede na niektoré zavádzajúce otázky nie sú správne a to nehovoriac o slabej jazykovej úrovni súťaže.(4.10.2017)

• ac.milan

Format celkom ok, lepsie ako produkcia nasich komercnych televizii, ale je to akesi nemastne, neslane, nezabavne, ... nuda. Miezgovi ta rola na prvykrat nejako nesadla, ak by to tak islo dalej, mohol by to ozivit moderator typu Andreja Bicana. Vlastne Andrej Bican. Mozno by ale ani to nepomohlo. Uvidime co bude dalej, zatial 2*.(22.4.2017)

• Generi

Neviem, kto vymýšľa otázky a píše správne odpovede, ale celé zle. Sú tam absolútne nezmysly, ako napr. že ak sa najeme, nemá to vplyv na vstrebávanie alkoholu- sme rovnako opití, ako ked nejeme. Hoci všetci máme inú skúsenosť, alebo že slivky nenafukujú a podobné perly.(11.5.2017)

• Richmond

Povedzte mi ako ma to má prinútiť zostať pri obrazovke a hodinu civieť na Mariána Miazgu ehm pardon Miezgu a tých hostí veď to nie je ani zábava je to hlúposť, ktorá nepozná hranice. Žeby sa STV pomaly menila na niečo ako TV Narkóza alebo TV Joj? To sa nemôže stať lebo do smrti nezapnem televíziu. Ostáva len veriť, že v podaní STV to bol len krok vedľa. 5%(4.9.2017)

Náučné(23.8.2018)