Záhady tela

Ivan Holub

Kamera:

Peter Kubela

Účinkují:

Marián Miezga (moderátor), Anna Šišková, Kristína Tormová, Richard Stanke, Vladimír Kobielský, MUDr. Barbora Brezová, PhD, Henrich Plátek (více)

Zábavný kvíz o zdraví, ktorý obsahuje množstvo informácií, faktov aj prekvapivých mýtov o ľudskom tele s moderátorom Mariánom Miezgom a jeho hosťami. (STV)

tron

Musím povedať, že táto relácia sa diel od dielu rapídne zlepšovala, až nakoniec úspešne povstala z popola a ja som si rád sadal pred každý nový diel, ak som mal čas. Súťažiaci, nuž, hmmm, viete, ako to s nimi chodí. Niektorí dobrí, niektorí zlí. Ale všimol som si čudný paradox, že čím menšia hviezda, tým zaujímavejší hosť/človek. Plusom sú originálne súťažné disciplíny. Napr. v jednej sa hosť zmení na časť ľudského tela alebo chorobu (!), moderátor povie „nemám rád úpal“ a ak ste „hlava“, mali by ste sa prihlásiť a tým pádom získate body. Hravosť projektu dotvárajú vtipné videá a scénky. Nakoniec som si zvykol aj na moderátora, ktorého inak ako herca nemusím. ()

MM_Ramone odpad!

"Záhady tela". Keď som videl na obrazovkách STV tento nový zábavno-súťažný kvíz, tak sa u mňa veru prejavili nepríjemné záhady tela. Dostavila sa silná nauzea. Chcelo sa mi z toho zvracať. Bolo mi na gŕcanie. Keby sa to objavilo v niektorej hnojáckej komerčnej súkromnej TV, tak to len proste hodím do odpadu a viac sa nad tým nepozastavujem. Lenže v prípade verejno-právnej RTVS, ktorá ma každý mesiac vydiera povinnou daňou v podobe koncesionárskych poplatkov, ma poriadne sere a dvíha mi tlak, že sa tam produkuje takýto odpad! ()

Arsenal83

Ak je Miezga moderátor, tak ja som nervový chirurg. Polodebilná „show“ so skrachovanými hercami, určená ovciam. Odpad nedávam len preto, že tu máme aj iné kúsky ako Farma. A niekedy sa tu dozvieme aj zaujímavú informáciu. ()

Marze

Nejnovejsi dil je mozno shlednout v archivu Slovenske televize. Mel jsem pocit,ze publikum nejen ukazovalo, kde se mam smat, ale smalo se za me. Takze jsem mel na konci pocit, ze jsem se dobre nasmal. Vypada to, ze lidem z publika dali nejake vino. ()

corpsy

Nejde ani tak o typ programu, ako o to, že v ňom vystupujú pre mňa väčšinou tuctové celebrity, ktoré mi sledovanie skôr znechutia. ()

SeanLSD

Zaujímavé a nesporne užitočné informácie v kadencií 1 za 5 minút a k tomu 4,5 minúty väčšieho či menšieho trapošenia "súťažiacich". Čo k tomu dodať ? Aspoň sa Slovač niečomu nenásilne priučí... ()

fabecc1222

Velmi zdařilé zpracování. Možná bych jen uvítal více disciplín, ty jsou sice v současném provedení zábavné, ale kdyby jich bylo více a mezi díly se střídali, tak by to bylo ještě lepší. Takhle je na můj vkus až moc často soutěž "fakt - mýtus". Miezga jako moderátor velmi dobrý. ()

Autogram

Priznám sa, že som si na sobotný večer namiesto filmu zvykol na Záhady tela. Zábavný program so zvláštnym formátom, pri ktorom sa niečo dá aj dozvedieť, aj keď to nemusí byť práve to, ako obviazať nos alebo ucho. Moderátor si melie vždy svoje, múdra doktorka je sympatická, väčšina scénok má nápad a pointu, a hostia sa vždy vydarili. Jednoducho lepší priemer. ()

Arkanoid

Sem-tam sa divák dozvie vďaka odborným vsuvkám niečo užitočné o tele, no čo sa týka zvyšku, čo tvorí väčšinu a sa snaží za každú cenu zabaviť trápnymi vtipmi nie je relácia vôbec prínosná. ()

MatejNosal

Celkom slušná show no niektoré otázky sú podané vážne divne a porovnavanie kalorických hodnôt jednotlivých jedal neobsahovalo žiadnu gramáž takže veľmi ťažko uhadnutelné to potom je skôr len čistá tipovacka...ale čo sa týka vzdelávania mladistvých a často aj dospelých je to fajn (59%) ()

RigorMortis

Zaujímavý námet aj otázky a šanca naučiť sa niečo nové. Relácia však trpí neduhmi typickými pre takéto veci zo slovenskej produkcie - nesympatickým moderátorom a účastníkmi, sileným humorom a nepodarenou snahou o vtip. ()

tahir

Zaujimavy namet, slaby moderator, komplikovany format, velmi zle a zavadzajuco formulovane otazky, zbytocna snaha za kazdu cenu nachytat divaka a hosti. Dobre vediet v STV. ()

didlik6

Mohla to byť dobrá vedomostno-zábavná relácia. Moderátor slabý, odpovede na niektoré zavádzajúce otázky nie sú správne a to nehovoriac o slabej jazykovej úrovni súťaže. ()