Aplikácie

Publicistický
Slovensko, 2015, 30 min

Účinkují:

Ján Gordulič

Telefón už dávno neslúži len na volanie, posielanie krátkych textových správ a fotografovanie. Dnešné smartfóny dokážu majiteľom neuveriteľne uľahčiť život a ešte ich pri tom aj výborne pobaviť. Stačí, keď si zariadenie vybavíme tými správnymi aplikáciami. (TV JOJ)

MM_Ramone odpad!

Trapko Janko Gordulič bude pre mňa vždy ten hlúpučký, zakomplexovaný, submisívny poskok dominantnej matróny Katy Brichtovej v senilnej relácii "Pošta pre teba". Vždy si ho predstavím v tom blbom červenom tričku ako robí televízneho poštára. Taký sprostučný hlupáčik. To mu fakt pasovalo. Teraz však už nabral kopec sebavedomia, nechal si narásť hipsterskú bradu a rozdáva rozumy o mobilných aplikáciach. Apka sem, apka tam. Mudruje, vtipkuje a hodnotí aplikácie. Somár pripečný. Jano Gordulič je nehorázny kokot. Úplny odpad! ()

Arkanoid

Súhrn pár možno užitočných aplikácií a hier. Ku každej je povedané stručne a výstižne, čo asi ponúka a na čo slúži. Sú tu aj nejaké pokusy o humor, no Gorduličovi oveľa viac vychádzajú v Ťažkom týždni. P. S. Treba si vedieť aj nastaviť budík a naučiť to aj najmenších. ()