Black Mass of the Nazi Sex Wizard

VG 4

Horor / Erotický / Thriller

Kanada, 2015, 67 min

Lucifer Valentine

Je jasný, že samotný Lucifer má v kapse příjmení Valentine. Žádná seznamka s jeho tvorbou, no gore pospolitost uznala mírné zlepšenie v jeho sračkoidní tvorbe. Vomit hraje po první projekci sekundární úlohu, kterou převáží cannibalsm. Režijně zostrihané napdrď a FX sú svojím kvantom už priehľadné - a co?! Nóvum sú vlastne len anime vsuvky, ktoré vygrádovali hodnocení. DVD však beru ! Lucuferrari já totiž ráda.Kombinace Kralovnej krásy a vomit prídavkov sa spolu s nazi odchylkou, nevidí tak často. Taky cítiš tu Luciferskou mutaci - blask mass / christmaasss ? Ja ano.(21.9.2015)

Pravdou je že od čtvrtýho dílu téhle " Vomit " série jsem čekal něco víc. Né že by Valentine zklamal, ale v podstatě nepřichází s ničím novým. Teda až na animovaný vsuvky jak už zmiňovala Dellamorte. Jinak standard. Blití, chcaní, krev, gore a kulervoucí audio stránka. Za mě to jsou slabší 4 hvězdy. Ale jinak pohodovej " vánoční " film, kterej ale rozhodně není pro normální diváky.(24.11.2016)

Pozrime sa, že kto sa nám to vrátil z pekla z novým filmom? Lucifer Valentine pokračuje vo svojej surrealisticko-zvrhlej poézií a necháva za sebou stopy zvratkov, krvi a iných tekutín ľudského tela. Táto časť z najkontroverznejším názvom už nestavia kartu na nekonečné zvracanie, samozrejme sa tu grcá ale s porovnaním ostatných častí, pomenej. Za to sa sem pridal poctivý sado-masochizmus. Už hneď v úvode keď vysvetľovala jedna z herečiek, že tento film je čisto hraný, ide o fantáziu, všetky kúsky predvádzajú profesionáli a komu sa tento film páči, by mal urgentne navštíviť odbornú pomoc. Tento úvod vo mne vyvolal isté obavy, strach a rešpekt, ktoré sa napokon aj naplnili. Keď si v úvode holka rozreže žiletkou stehno, a vy vidíte, že to nieje fake, krv nechá odkvapkať do vane a s ňou potom napíše názov filmu, ktorý následne ogrcá, vy viete, že tento film rozhodne nieje v poriadku. Hoci tu bolo pomenej ultraprasačín ako za minulé diely, neskutočne sa mi páčil zvuk. Je to stále vo skvelom surrealistickom kabáte, ktorý sa miestami nadvihuje a odhaľuje temné zákutia pekla.(7.4.2016)

• Wyrmhord

SPOILER ALERT !!! JE TO STRASNA PICOVINA...(26.6.2016)