Take Me

Scénografie:

Angel Herrera

Kostýmy:

Lindsay Monahan

Celá ta myšlenka není dotažena do konce, ale nemůžu si pomoct, já jsem se u snímku "Take Me" mě prostě bavil. Celou dobu si říkáte, jak to vlastně je, i když pravda, finále není zrovna z těch nečekaných, ale herci jsou natolik dobří, že jim ty jejich role věříte. Je to docela zábavné, akorát drsné a za mě milé překvapení.(26.5.2017)

"Take Me" ma bavilo. Ale najmä z jedného dôvodu, a tým je Taylor Schilling. Pozrite si tento film a určite budete so mnou súhlasiť, že sa pri filme náramne baví a užíva si to plnou parou. Tá sa do tejto role dostala natoľko, že jej človek úplne všetko verí. A hoci sa na konci síce dočkáme toho, čo si myslíme, že príde, tak je to zábava. A Pat Healy to musí pekne krásne odtrpieť. Čo už? Je to jednoduchý film s jednoduchou zápletkou, ale tie herecké výkony sú podľa mňa skutočne skvelé. A dosť tento film ťahajú hore. Takže si to človek s týmito postavami užije. A sú tu momentky ako keď Pat Healy (alias Ray) prehltne kľúč od auta, alebo keď Taylor Schilling (alias Anna) drží v ruke pušku a človek skoro verí, že Raya zastrelí. Alebo prípadne guličková pištoľ, debata s policajtmi... celkovo beriem film ako dobrý zážitok a ako komédia to funguje. Čeknite si to a zhodnoťte sami. Hodnotenie: B(29.5.2017)