Volume 2: The Lovers (E02) (epizoda)

Krimi / Drama

USA, 2019, 1 h 37 min

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

Takovej Refnův fuckoff, dělám si co chci a dělám to sakra dobře! Toho chlápka prostě musíte milovat.(23.6.2019)

• dO_od

// Tohle je teprve hell. Přesun do Mexika ke kartelu zněl výborně. Realita jsou ovšem dlouhé záběry na umírajícího pána, dlouhé dialogy připomínající latinskou telenovelu, a sem tam nečekaný střih doprovázený hlasitým zvukem, abyste se vzbudili, a neutekla vám náhodou jedna z těch předchozích dvou věcí. Kupodivu mě to začíná dost bavit. Sice z kompletně jiných důvodů, ale hej, takovýhle občasný sebetrýznění je taky potřeba.(16.6.2019)

• Qitek

Ufff. Tady je jenom forma. Tohle bylo obtížné. I pro fandy pana narcise. Už mi nestačí "tohle je ale Refn, on si v tom libuje"... Na to ti mrdám.(22.6.2019)

Tentokrat pohlad na opacnu stranu barikady. "Domacnost" mexickeho kartelu. Obcas to atmosferu ma, ale casto ju aj straca. Kazdopadne kocky su hodene a som zvedavy, ako sa dej premiesi s aktermi v prvej casti.(16.6.2019)

• FaithZombie

Díl, s prominutím, o hovně, který je nepochopitelně zařazen hned jako druhá epizoda a i navzdory pár zajímavým momentům ho opět zabíjí fakt, že je roztahaný na hodinu a půl stopáže. Zkusím ještě jednu epizodu a pak už to dost možná vzdám.(16.6.2019)

Oproti první noirové části horší, každopádně pořád poměrně dobře zvládnuté.(28.6.2019)