dO_od

// Tohle je teprve hell. Přesun do Mexika ke kartelu zněl výborně. Realita jsou ovšem dlouhé záběry na umírajícího pána, dlouhé dialogy připomínající latinskou telenovelu, a sem tam nečekaný střih doprovázený hlasitým zvukem, abyste se vzbudili, a neutekla vám náhodou jedna z těch předchozích dvou věcí. Kupodivu mě to začíná dost bavit. Sice z kompletně jiných důvodů, ale hej, takovýhle občasný sebetrýznění je taky potřeba. ()

InJo

Naprosto nesmyslně dlouhá epizoda, která přitom při poloviční (!) stopáži mohla být úplně ok. Tohle je bohužel jasný důkaz, že někteří (byť osobití) tvůrci si absolutně volnou ruku při natáčení prostě nezaslouží. Ale na usnutí dobrý, moc dobrý! ()

ScarPoul

Nenudilo aj napriek dĺžke. Je to v zásade pomalá mozajka osudov, ktoré sa vyvíjajú pred našimi očami a v zásade veľmi minimalisticky. Ako paralela k hlavnému príbehu nám to predstavuje veľa zaujímavých postáv, ktoré sú rovnako jasne definované. Refn si očividne tú pomalosť užíva. Nie pre každého. A aj na mňa tu bolo príliš zbytočnej vaty, ktorú nezachráni povestná neónová forma, ktorá tu až na dve krátke scény absentuje. Inak som zvedavý čo bude ďalej . ()

Eldrick

2. epizoda sleduje šnečím krokem rodinu mexického kartelu. Nejzajímavější jsou na tom klasicky neonovsky laděné záběry z bordelu, kde mi ale vadilo až příliš statické blokování herců. Jinak jsem zíval nudou, kdy už to utrpení skončí. ()

SpaceOdyseus

Dej celeho dilu by sel prevypravet dvema holyma vetama. A vlastne se to vsechno stane v poslednich peti minutach filmu. Zbytek je hyptnoticky krasna vata, ktere uz mam ale dost. Jesti se v pristim dile neprida na deji, tak koncim. ()

warrenur

Tentokrat pohlad na opacnu stranu barikady. "Domacnost" mexickeho kartelu. Obcas to atmosferu ma, ale casto ju aj straca. Kazdopadne kocky su hodene a som zvedavy, ako sa dej premiesi s aktermi v prvej casti. ()

FaithZombie

Díl, s prominutím, o hovně, který je nepochopitelně zařazen hned jako druhá epizoda a i navzdory pár zajímavým momentům ho opět zabíjí fakt, že je roztahaný na hodinu a půl stopáže. Zkusím ještě jednu epizodu a pak už to dost možná vzdám. ()