poster

Black Site Delta

 • Kanada

  Black Site Delta

Akční

USA, 2017, 87 min

Režie:

Jesse Gustafson

Scénář:

Guy Stevenson

Producenti:

Rick Benattar

Scénografie:

Alexis Payment
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lukoboss
  *

  Tady se někdo pokusil vzít motiv Suicide Squad a naroubovat ho na jinej, nekomixovej příběh. Tak já vám jako řeknu, že to teda je pěknej průser. Na začátku to ještě jde, seznamujeme se trochu s hlavní postavou, pak ve vězení i s dalšíma jebnutýma (a s pohnutým osudem) kumpánama, potud dobrý. Jakmile ale vylezou z cel, začne to být totální sračka. Samozřejmě, že tenhle tým šílených zabijáků se pokusí zachránit svět, ale to provedení je hrozný. A třešničkou na dortu bylo, když se skoro v průběhu akce začne hlavní hrdina líbat s největší vražedkyní v týmu. Tak to už jsem nedával a nadával. Tomuhle se vyhněte obloukem, nestojí to za to, pravděpodobně to stejně zůstane v zapomnění.(4.6.2017)

 • Mamlas
  odpad!

  Modří jsou hodní, černí zlí. Rozpočet máme na pár slepých nábojů, 1 notebook a pronájem studia na 1 den. Hurá na to!(8.7.2017)

 • Marze
  odpad!

  Neuvěřitelné ploché. Taková Wagnerovská melodie bez začátku a konce, které si pořád jede to svoje.(17.10.2017)

 • Wacoslav1
  *

  Hodnocení pro jednou nelže. Zmatená tupá kravina která mohla být chytrým výsměchem oddílu sebevražedných dementů kdyby byla podaná o něco zábavněji takhle je to jenom nuda ve který je na píču akce.10%(20.8.2017)

 • pekas
  ****

  Nečekal jsem nic, jelikož tady nebylo žádné hodnocení, ani obsah. A to bylo asi dobře. Průšvih se nekonal. Akční film o partě utajených vězňů, kteří dostanou možnost utéct na svobodu, nebo zachránit New York od bombardování 50 megatunovou jadernou bombou a riskovat při tom život. Jsou totiž vězněni na základně, kde je i řízení dronů, na které se zaměří komando placené afgánským fanatikem. Jasně, není to žádná artová záležitost, ale celkem průměrný akčňák. A se synem jsme se shodli, že to nebylo špatné. 65%(4.6.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace