poster

Jak se moří revizoři

Komedie

Česko, 2018, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PAC8579
  odpad!

  Je zvláštní říkat si proč. Proč se točí hovna na které vám příjde tak maximálně zdegenerovaná životem znuděná poloopice která neví co dělat se svým promarněným časem nic lepší než příjít na něco takového. Ano, správně, "zábavná" je zde vskutku na místě ale jak pro koho, že? Pro nás, lidi s IQ větším než 40 si myslím že se takové označení vyhne obloukem. A nebudeme ani mít problém sem napsat komentář jak nás to nasralo, neboť nikdo z nás 'chytřejších' nic jiného než sračku nečekal. Já bych ani tolik neviděl problém v tom že se točí špatné filmy jako fakt že je vůbec někdo schopen tohle uvést a ještě hůř: na to přijít. Vidět to někde za poflusaným krámkem v trafice místního panelákového sídliště za desku, je to pro mě skoro tak zdrcující jako vidět to za kasou velkorozpočtového distributora. A to je zatraceně jinačí liga, která by narozdíl od toho pajzlu naproti měla vědět, jak má alespoň trochu kvalitní film vypadat. Já s tím nemám problém. Nemám problém přiznat si že sem bezcenej, životem znuděnej čecháček jenž dala kopačky každá druhá samice a jenž dodnes žije v ůstraní od lidí, které miloval a o které kvůli své blbosti přišel. Ale ať už by moje situace byla sebehorší (což do jisté míry je) nikdy, podotýkám: NIKDY v životě bych na tohle dobrovolně nezašel. Ani kurva náhodou. A pokud by se mělo jednat o trest nebo bych měl za zádama vší silou mačkající pětačtyřicítku na můj spánek, raději budu počítat s následky. Mám rád svůj život. Přes všechno zde jmenované bych na něm nic neměnil a měnit nechtěl. Ale nazvat tohle trestem je nepřesné. Tohle je jiná liga. Tohle je ten nejhorší způsob mučení, jaký může existovat. A ano, viděl jsem jen trailer. A ujišťuji vás že přežít celej film, návštěva jednoho z dílů Dědkoplesek od pana Tepláka Trosky by se stala relativně akceptovanou. Verbale, doufám že to vidíš, máš následovníka. A vzkaž Verče Filový, že jí miluji.(21.10.2018)

 • Lukyn007
  odpad!

  Chápu, když tvůrci neseženou tolik peněz, kolik by si představovali. Ale tohle..... Větší amatérismus jsem v české kinematografii dlouho neviděl. Nejhorších 90 minut v mém životě. Nechápu, že tvůrci mají ještě tu drzost a film promítají v kinech, kde chtějí po divákovi za tento "opravdu nevšední" zážitek zaplatit. Tohle dílo patří maximálně na YouTube, kde si ho mohou v klidu domova užít pár dobrodruhů, kteří se mohou podívat na to, jak se NEDĚLÁ!!! film. Absolutně nechápu, jak mohla režisérka projít FAMU. To je opravdu k zamyšlení...(18.10.2018)

 • SeanLSD
  odpad!

  Hovno revízori, diváci sa takto moria! Ako sa taká amatérčina vôbec dostala do kín?(21.10.2018)

 • pushover
  odpad!

  Velká ostuda APK Cinema Service, že něco takového vůbec pustili do kin! Dobrý kino distributor by si měl hlídat pověst...(20.10.2018)

 • Benigni
  odpad!

  Myslím si, že by mělo ministerstvo kultury vytvořit cenzuru, jaký film kvalitou naplňuje profesionální distribuční film a jaký film je amatérský. V případě, že by tvůrci tento film označili jako amatérský, a takový opravdu je, mohli by ho v nekomerční sféře pouštět na nezávislých festivalech, kde by třeba mohl alespoň trochu uspět, a nedělal by ostudu hercům typu Morávková a Batěk. Pokud je režisérka držitelkou nějakého filmového vzdělání, o čemž pochybuji, měl by jí být titul odebrán. To je jen názor obyčejného diváka, který jen dobře slyší a vidí a snad trochu objektivně myslí. Nedivila bych se, kdyby Eva Toulová spáchala sebevraždu. I když je film jaký je, bylo by mi to líto, ale chápu, co tvůrci a herci asi teď prožívají. Taková ostuda, snad ten film v distribuci někdo zastaví a doufám, že se to nedostane někam do zahraničí. Kdyby byl film označen alespoň jako studenský, dalo by se na něj nahlížet milosrdněji.(21.10.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace