poster

Jak se moří revizoři

Komedie

Česko, 2018, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tsatsiki
  odpad!

  V tomhle filmu je všechno špatně.Technicky špatný, režie špatná, scénář špatný, herecké výkony sice nebyly tak špatné, ale kde není co hrát, tak se nikdo snažit nebude.Eva Toulová by neměla psát scénáře, píše sračky, stejně jako její první film Šťastná.To, že nemohli sehnat peníze a na Startovači je vybrali jen díky tomu, že Toulová sama skoro 30tis.přispěla, to svědčí o tom, jaká to je kravina.A to, že to nikdo nechtěl vzít do distribuce to taky nebude jen tak.Navíc, krom Cs filmu, žádná tv Šťastnou ani Revizory nevysílala.Proč asi.Jsou to kraviny, jestli Toulová je budoucí nadějí pro český film, tak potěš pán Bůh.To bude v sakra velké krizi.(5.4.2019)

 • slunicko2
  **

  Není to tak strašné, jak dávají tušit místní recenze, ale dobré to také není. 1) Místy, zejména ve druhé polovině, působí snímek dost amatérsky. Kus chybějících titulků a nekvalitní zvuk jen dokresluje ledabylou práci, o mizerném scénáři nemluvě. 2) 27letý Ladislav Ondřej (syn Marko) zraje nejen věkem, ale i herecky.(6.5.2019)

 • fafejt001
  *

  A jééé je . To byla zábavnáááááá komédie ??? Ahaaaaaaaaa . Jako sonda ze života mnohých zhnilých pubošů , by to snad šlo . Rodiče jsou ,, kasičky ,, pořád nuda , žádné cíle , přepadnem někoho a budou love , jako prachy ...atd . Ko a ta přiblblááá selfie , to je úplnáááááá pakárna . Jednu dávám za jinou figuru Morávkové a za Kulovanou , kterou vůbec filmaři neberou v potaz .(15.9.2019)

 • SeanLSD
  odpad!

  Hovno revízori, diváci sa takto moria! Ako sa taká amatérčina vôbec dostala do kín? Aj Pražský Dopravný podnik, ktorý to musel sponzorovať, aby presvedčil ľudí, nech netrápia tých chudákov revízorov jazdením načierno, sa napokon musel dištancovať. Nefunguje tu totiž nič okrem hudby,.15 minút je zábava sledovať, jak naozaj zlé to je, potom už len trápenie.(21.10.2018)

 • honajz
  odpad!

  Kdyby šlo o amatérský film nadšeného fanouška filmu, který to hodil na YouTube, samozřejmě neřeknu ani popel. Ale tohle má být dílo absolventky FAMU, a přitom by se film dal uvádět jako pomůcka všech chyb, jakých se filmař může dopustit. Špatná mizanscéna a temporytmus, zmatené střídání dnů a nocí, zběsilý střih, kdy záběry na sebe nenavazují, nebo je sem vmontován nicneříkající záběr jakoby z jiného filmu, špatné načasování scén, mizerný scénář a vedení herců, kameraman netuší, že když mu vzadu ve scéně rozsvítí host kavárny mobil, přebere to divákovu pozornost a on si přestane všímat rádoby srdceryvného opětovného setkání manželka s manželkou... Charakteristiky postav: chodí děti do školy?, manželka někde dělá?, z čeho žijí?, jak se jim promítne do rozpočtu koupě značkového obleku nebo návštěva luxusní estetické kliniky?, a ta dcera s těmi dvěma nápadníky - oni měli všichni čtyři v (asi) Belgii každý svůj pokoj? Z čeho to platili? Oni spolu nešli do města nebo někam na pivo, že kluci by už tam zjistili, že se mají k jedné holce, a ne až podivně v Praze? Proč jde máma tancovat do podniku pro osmnáctileté a jak na něj natrefila? A co vlastně novopečený revizor zažíval při své práci, kromě dvou nijakých a o ničem historek s pepřákem a jízdenkami v obálce? Vážně se neodehrálo víc konfliktů? Kde manžel po odchodu z domova bydlel, spal, co jedl? Kolik dní byl vlastně mimo domov? Podle špatného střídání času se zdá, že snad týden. Dalo by se pokračovat donekonečna. Až mne udivilo, že film měl dramaturgyni (!) a dokonce nějakého dramaturga dialogů (!). Wow. A to se nestydí? Vážně, odevzdat takový zmetek, osobně bych si šel nafackovat. To nikdo ze štábu nebo sponzorů neměl dost reflexe, aby s Toulovou zatřásl, ať se vzpamatuje, nebo ji poslal makat někam na dva měsíce do kravína, ať pozná skutečný život?(7.4.2019)

 • - Film byl kinaři vyhodnocen jako nekvalitní, přispěla tomu i špatná návštěvnost, a po necelém měsíci Revizory hrálo jen 12 kin. Po měsíci a půl od premiéry pak už jen 5 kin. (tsatsiki)

 • - Při televizní premiéře na televizním kanále Cs film byla sledovanost v kategorii 15+ (diváci starší 15 let) cca 8 000 diváků a cca 7 000 diváků v repríze. Film měl televizní premiéru 4. 4. 2019. (tsatsiki)

 • - Před koncem natáčení tvůrcům došli peníze a vybírali peníze na dokončení na Startovači. Peníze vybrali, ale sama režisérka si tam přihodila desetitisíce. (tsatsiki)