Jak se moří revizoři

Komedie

Česko, 2018, 99 min

• pushover

Velká ostuda APK Cinema Service, že něco takového vůbec pustili do kin! Dobrý kino distributor by si měl hlídat pověst...(20.10.2018)

• SeanLSD

Hovno revízori, diváci sa takto moria! Ako sa taká amatérčina vôbec dostala do kín? Aj Pražský Dopravný podnik, ktorý to musel sponzorovať, aby presvedčil ľudí, nech netrápia tých chudákov revízorov jazdením načierno, sa napokon musel dištancovať. Nefunguje tu totiž nič okrem hudby,.15 minút je zábava sledovať, jak naozaj zlé to je, potom už len trápenie.(21.10.2018)

• The Viper

První dvě slova obsahu zasluhují žalobu.(22.10.2018)

• Benigni

Myslím si, že by mělo ministerstvo kultury vytvořit cenzuru, jaký film kvalitou naplňuje profesionální distribuční film a jaký film je amatérský. V případě, že by tvůrci tento film označili jako amatérský, a takový opravdu je, mohli by ho v nekomerční sféře pouštět na nezávislých festivalech, kde by třeba mohl alespoň trochu uspět, a nedělal by ostudu hercům typu Morávková a Batěk. Pokud je režisérka držitelkou nějakého filmového vzdělání, o čemž pochybuji, měl by jí být titul odebrán. To je jen názor obyčejného diváka, který jen dobře slyší a vidí a snad trochu objektivně myslí. Nedivila bych se, kdyby Eva Toulová spáchala sebevraždu. I když je film jaký je, bylo by mi to líto, ale chápu, co tvůrci a herci asi teď prožívají. Taková ostuda, snad ten film v distribuci někdo zastaví a doufám, že se to nedostane někam do zahraničí. Kdyby byl film označen alespoň jako studenský, dalo by se na něj nahlížet milosrdněji.(21.10.2018)

• Lukyn007

Chápu, když tvůrci neseženou tolik peněz, kolik by si představovali. Ale tohle..... Větší amatérismus jsem v české kinematografii dlouho neviděl. Nejhorších 90 minut v mém životě. Nechápu, že tvůrci mají ještě tu drzost a film promítají v kinech, kde chtějí po divákovi za tento "opravdu nevšední" zážitek zaplatit. Tohle dílo patří maximálně na YouTube, kde si ho může v klidu domova užít pár dobrodruhů, kteří se mohou podívat na to, jak se NEDĚLÁ!!! film. Absolutně nechápu, jak mohla režisérka projít FAMU. To je opravdu k zamyšlení...(18.10.2018)

• - Před koncem natáčení tvůrcům došli peníze a vybírali peníze na dokončení na Startovači. Peníze vybrali, ale sama režisérka si tam přihodila desetitisíce. (tsatsiki)

• - Film byl kinaři vyhodnocen jako nekvalitní, přispěla tomu i špatná návštěvnost, a po necelém měsíci Revizory hrálo jen 12 kin. Po měsíci a půl od premiéry pak už jen 5 kin. (tsatsiki)