poster

Jak se moří revizoři

Komedie

Česko, 2018, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lukyn007
  odpad!

  Chápu, když tvůrci neseženou tolik peněz, kolik by si představovali. Ale tohle..... Větší amatérismus jsem v české kinematografii dlouho neviděl. Nejhorších 90 minut v mém životě. Nechápu, že tvůrci mají ještě tu drzost a film promítají v kinech, kde chtějí po divákovi za tento "opravdu nevšední" zážitek zaplatit. Tohle dílo patří maximálně na YouTube, kde si ho mohou v klidu domova užít pár dobrodruhů, kteří se mohou podívat na to, jak se NEDĚLÁ!!! film. Absolutně nechápu, jak mohla režisérka projít FAMU. To je opravdu k zamyšlení...(18.10.2018)

 • Benigni
  odpad!

  Myslím si, že by mělo ministerstvo kultury vytvořit cenzuru, jaký film kvalitou naplňuje profesionální distribuční film a jaký film je amatérský. V případě, že by tvůrci tento film označili jako amatérský, a takový opravdu je, mohli by ho v nekomerční sféře pouštět na nezávislých festivalech, kde by třeba mohl alespoň trochu uspět, a nedělal by ostudu hercům typu Morávková a Batěk. Pokud je režisérka držitelkou nějakého filmového vzdělání, o čemž pochybuji, měl by jí být titul odebrán. To je jen názor obyčejného diváka, který jen dobře slyší a vidí a snad trochu objektivně myslí. Nedivila bych se, kdyby Eva Toulová spáchala sebevraždu. I když je film jaký je, bylo by mi to líto, ale chápu, co tvůrci a herci asi teď prožívají. Taková ostuda, snad ten film v distribuci někdo zastaví a doufám, že se to nedostane někam do zahraničí. Kdyby byl film označen alespoň jako studenský, dalo by se na něj nahlížet milosrdněji.(21.10.2018)

 • pushover
  odpad!

  Velká ostuda APK Cinema Service, že něco takového vůbec pustili do kin! Dobrý kino distributor by si měl hlídat pověst...(20.10.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace