Krátkometrážna paródia na Rockyho IV. (bari68)

Gemini

Slabota, od ranaře jako je Aki Kaurismäki se prostě očekává víc než pseudovtipná ultrakarikatura. Jediné, co lze bez zaváhání ocenit, je s barevností a klipovitostí zejména čtvrtého Rockyho ostře kontrastující forma (ano, mně to přišlo vtipné) a zcela pekelná napůl elektronická vypalovačka použitá jako podkres této příliš dlouhé grotesky. 40% a jdu si pustit Sweet Home Alabama v podání Leningrad Cowboys a Alexandrovců - TO je totiž opravdový NÁŘEZ;) ()

Jara.Cimrman.jr

Nebuďme smutní, neboť tohle je podvod. Tato prohra se určitě nemůže počítat do statistik Italského hřebce, neboť nenažraný Boris musí být diskvalifikován za složení rozhodčího, vymlácení obecenstva či alespoň za sólo na balalajku v boxerských rukavicích. Protest jsem již samozřejmě podal. ()

J.Connor

I za těch 9 minut jsem se stihl docela ponudit. Pokud tohle mělo být vypořádání se Slyem, tak to vyznělo dosti trapně, dosti...2* dávám jen za podařenou elektronickou vypalovačku, která snímek doprovází. To už je mnohem lepší klip na Two tribes od Frankie goes to hollywood. ()

ScarPoul

V konečnom dôsledku veľmi zábavné a tak to aj beriem. Čiernobiela farba a ochudobnené o všetky zvuky to môžem brať ako umeleckú paródiu. A Kaurismäki jasné naznačil ako mal v skutočnosti skončiť Rocky IV. ()

MikO_NR_1909

Akokoľvek sú takéto parodické úlety trefné svojou angažovanosťou a spôsobmi zosmiešnenia určitého kultu, o to viac by mali dbať na metódy, ktoré z nich smiešnymi robia. Nehovoriac o takom originálnom matadorovi, akým Kaurismäki bezpochyby je. ()

zette

Celkem silena zalezitost od Kaurismakiho. Nejedna se o zadne veledilo, ale vzhledem k tomu, ze byl film natoceny v dobe studene valky, tak sveho casu urcite zaujal vice nez divaka dnes. Tady alespon vyhral Rusak.-). Dobra hudba. ()

bari68

Veľmi dobrá hudobná zložka(ostatne ako vo všetkých dieloch Rockyho).To je,ale asi tak jediné čo sa dá povedať,že obstálo.Moc vtipné mi to neprišlo a konečnú pointu a záver by som do paródie tiež zakomponoval úplne inak. ()

Marys

LFŠ 2011: Vykreslenie archetypov Ruska a Ameriky v šate na tú dobu určite úsmevnom. Aj ja som sa dosť dobre pobavil. ()