poster

Leningrad Cowboys - Those Were the Days (hudební videoklip)

 • Finsko

  Oi niitä aikoja

Krátkometrážní / Hudební

Finsko, 1992, 6 min

Režie:

Aki Kaurismäki

Scénář:

Aki Kaurismäki

Kamera:

Timo Salminen
(další profese)
 • LeoH
  ***

  Patentní recesi vzešlou ze spojenectví Aki Kaurismäki + Leningrad Cowboys mám radši, když je okořeněná větším množstvím podprahového patosu.(23.7.2011)

 • Iggy
  ****

  Videoklip k písni Those Were the Days v podání Leningrad Cowboys. V klipu uvidíte nejen Leningrad Cowboys v pařížské kavárně, ale taky krásnou Leningrad Cowgirl, psa a za barem Elvise jak by vypadal, kdyby byl fandou téhle jedinečné skupiny.(19.9.2007)

 • d-fens
  ****

  malé krásne potešenie a zahriatie pri srdci :)(2.1.2012)

 • RHK
  **

  Krátký film. Slavnaja sovjetskaja pjeseňka: Vozjmu si ťoplaki i čjerne gumaki v podání Leningradských kovbojských jednorožců v angličtině, do toho zpívá děvočka jakýsi kánón několika dalších songů. http://www.youtube.com/watch?v=lh_h-KdbBrE(7.11.2009)

 • Faye
  *****

  Kraťásek- Leningradští kovbojové představují. A já jsem naprosto okouzlená. Eiffelovka 1994, muž s patkou, s oslem a kbelíkem, kavárna s cedulí zákaz vstupu oslům a hlavně píseň: „Once upon a time there was a tavern Where we used to raise a glass or two Remember how we laughed away the hours .And dreamed of all the great thingswe would do. Those were the days my friend .We thought they'd never end.We'd sing and dance forever and a day. We'd live the life we chaose.We'd fight and never lose For we were young and sure to have our way.La la la la..“ A do zpěvu se dává dáma u baru s ryčivým „R“ jednou tak a jednou jinak. Já si tenhle kousek přidávám do Topu a ostatním doporučuji do. To chci vidět .(6.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace